ЩАСЛИВИЙ СЕРГІЙ З КВІТАМИ ЧЕКАВ НА ДРУЖИНУ ПІД ПОЛOГОВИМ. АЛЕ КАТЯ ВИЙШЛА САМА, БЕЗ ДИТИНИ. “ДЕ ДИТИНА?” – ТИХО СПИТАВ СЕРГІЙ

 

Хтось із жінок завaгiтніти не може довгі роки, ходить лiкyється і молиться в церкві, а хтось готовий наpoдити і просто покинути дитину.

За матеріалами – Пошепки.

Життя влаштоване так, що багато жінок, які щиро хочуть дитину, не можуть зачaти її. А ті, хто не може і не гідні бути матір’ю, отримують цей подарунок від Бога. Як це виходить? Чому так несправедливо?

Чому жінки залишають своїх дітей? Хіба є більш прекрасне почуття, ніж материнська любов?

Ця історія сталася у звичайному житті. Сергій і Катя познайомилися в одному бізнес-центрі в столиці. Чоловік активно займався своїм бізнесом. Не планував одружитися і створити сім’ю. Катя теж будувала свою кар’єру. Але, маючи такий шанс, не хотіла втратити. Вони почали зустрічатися, спілкуватися, а потім дівчина запропонувала створити сім’ю. Так і вийшло. Сергій не був проти домашнього затишку і сімейного статусу.

Але в цьому плані їх уявлення були занадто різними: Катя хотіла поки насолоджуватися життям, подорожувати, побачити світ. Не хотіла нічого робити, не прибирала, не прала, не готувала. Викликала домробітниць, купувала готову їжу, витрачала на себе занадто багато, пропадала в магазинах одягу і в салонах краси. Ясна річ чоловікові це поведінка зовсім не подобалася. Почалися постійні сварки і скандали. А через деякий час Катя дізналася, що чекає дитину.

Вона прийшла і повідомила про це чоловіку. А ще сказала, що хоче позбутися дитини і не пішла на цей крок тільки тому, що термін не дозволяв. Після цього їх відносини зовсім охололи. Протягом всієї вaгiтності чоловік і дружина жили як сусіди. Сергій все сподівався, що після наpoдження дитини дружина схаменеться.

Однак його чекало розчарування.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩