“ОСЬ ТАКЕ ВОНО, ЖИТТЯ В ІСПАНІЇ – ЛЕГКЕ І НЕВИМУШЕНЕ! ТО МОЖЕ, Й НАМ ВАРТО СПРОБУВАТИ ВІДНОСИТИСЯ ДО ЖИТТЯ ТРІШКИ ПРОСТІШЕ”, – ОСОБЛИВОСТІ ЖИТТЯ В ІСПАНІЇ ОЧИМА УКРАЇНКИ

 

Особливості життя в Іспанії очима українки

Мрієте про життя в Іспанії? Ця країна й справді вміє завойовувати серця! Джерело

Вона достатньо велика територіально, має різні типи клімату, а також гори, моря, океан – вибирайте до душі!

А ще Іспанія славиться щирими людьми, кількома діалектами іспанської мови, хамоном, архітектурою і постійним святом!

Про своє бачення іспанського стилю життя сайту «Твій світ» розповіла Наталія Скрипнюк – українка, яка вже кілька років живе у Мадриді.

Як іспанці насолоджуються життям

Чого, безперечно, можна повчитися в іспанців – це насолоджуватися життям. Якщо ви думаєте, що лише в нашій країні є багато вихідних днів, і що тільки ми святкуємо всі можливі і неможливі свята – повірте, іспанці святкують вдвічі більше!

Це надзвичайно веселі люди, які проживають своє життя, намагаючись взяти від нього максимум.

Ось як проходить, до прикладу, звичайний робочий день у Мадриді. Все починається о сьомій ранку, коли відкриваються бари і мадридці снідають кавою і чуррос (такий вид вранішньої випічки).

При цьому вони обов’язково поговорять з вами про новини і вечірні телепередачі (і їм не суттєво, чи знайомі ви взагалі).

Потім дорогою на роботу мадридці почитають щоденну мадридську газету «20 хвилин» – щоб бути в курсі подій і мати тему для розмови з наступними співрозмовниками.

На роботі вони трохи попрацюють, а в 14.00 все навколо зачиниться на сієсту (обідня перерва) і триватиме це аж до 17.00, причому державні установи і банки для клієнтів уже і не відчиняться.

Ввечері, після роботи, кафе і бари знову будуть заповнені, адже працівникам потрібно відпочити – вино, пиво, коктейлі… Це майже обов’язковий обряд.

Причому практично ніколи ви не побачите на вулиці дуже п’яних людей – тільки веселих.

А у вихідні вони точно поїдуть кудись відпочивати – за місто чи в розважальний центр, але аж ніяк не залишаться вдома. Ось таке у них відношення до життя – легке і святкове!

Ще кілька особливостей життя в Іспанії

Якщо ви збираєтеся до Іспанії, будьте готові до того, що:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩