“ЙШЛА НА ПОБАЧЕННЯ З КОХАНИМ І ВЗЯЛА З СОБОЮ НАЙКРАЩУ ПОДРУГУ. ЯКБИ Ж Я ЗНАЛА, ЧИМ ЗАКІНЧИТЬСЯ ТOДІ ТOЙ ВЕЧІР”

 

Жовтень прийшов до нашого міста холодними вітрами і проливним дощем. Я йшла з роботи, піднявши комір, мені хотілося швидше налити собі гарячого чаю і зігрітися. Раптом, бачу віддалік від залишеного біля під’їзду автомобіля лежить чоловічий гаманець. Озирнулася – нікого.

Заглянула всередину – кілька візиток і гроші. Постоявши трохи біля під’їзду, я почала остаточно замерзати, власник моєї знахідки так і не з’явився, чесно зачекавши двадцять хвилин, я вирушила додому.

– Мам, я гаманець знайшла, – крикнула я з порога.

Дай гляну, дочка, так тут гроші, а ось і візитка. Туманов Павло Олексійович. Що будеш робити?

– Подзвоню і поверну, – знизала плечима я.

Так почалося моє знайомство з Павлом. Ми зустрілися в кафе на наступний день, я повернула знахідку, а чоловік в свою чергу подарував мені гарний букет квітів. Павло розповів, що заїжджав в наш будинок, та виходячи з під’їзду ненавмисно гаманець свій і впустив, в поспіху відповідаючи на телефонний дзвінок.

Потім то було побачення, на яке я взяла Марину, Паша обіцяв прийти з другом, а прийшов один.

Тож не дивно, що подруга включила всю свою прuвабливість і вправність: молодий, красивий хлопець, та ще й з грошима.

– Поліна, уявляєш, Павло зробив мені пропозицію! – заявила через місяць Марина, яка світилася від щастя.

У мене в грyдях шалено закалатало серце. Всі ці дні, я робила вигляд, що Паша мені байдужий, але всі думки були тільки про нього. Я чула як подруга мило воркує з ним по телефону, як в її очах загорівся вогник після тієї першої зустрічі.

– О, як здорово, я тебе вітаю! – спробувала посміхнутися я.

– Поля, будеш моєю дружкою, погоджуйся, ти ж нас все таки познайомила. Відмовиш – весілля не буде! – надула губи Марина.

– Добре. Знаєш, Мариш, щось мама дзвонила, я зовсім забула, що обіцяла прийти сьогодні раніше.

Я вибігла з кафе, і ще довго блукала вечірніми вулицями. В голові звучав мамин голос: «Добра ти у мене, Поля, а життя воно таке, десь треба і хитрішою бути, ну навіщо ти взяла подругу на побачення? А вже тим більше таку, як ця твоя Марина? »

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩