ВИРІШИЛА СЕСТРА ЧОЛОВІКА КУПИТИ СОБІ МАШИНУ. ГРОШЕЙ ЛАРИСІ НЕ ВИСТАЧАЛО. ХОЧА, НІ, НЕ ТАК, НЕ ВИСТАЧАЛО – ЦE НE ТЕ СЛОВО. ГРОШЕЙ У НЕЇ НА МАШИНУ НЕ БУЛО. І ТYТ ПОЧAЛОСЯ СAМЕ ЦIКАВЕ

 

Вирішила сестра чоловіка купити собі гарненьку машину. Справа була кілька років тому. Грошей Ларисі не вистачало. Хоча, ні, не так, не вистачало – це не те слово. Грошей у неї на машину не було.

Але Лариса, молодша сестра мого чоловіка, завжди була дама хитра і заповзята.

Навіть хвалилася, що вона прораховує всі дії на 5 кроків вперед і завжди залишається у виграші.

-Братику, позич півмільйона, – прийшла вона з проханням до мого чоловіка, – я знаю, у вас є гроші. А я потихеньку буду вам їх віддавати.

Якщо чесно, я була категорично проти позики. Ну з чого мати-одиначка з дитиною буде нам віддавати борги. Жила вона з мамою чоловіка, працювала, але отримувала на роботі копійки.

– Півмільйона дуже велика сума, – сказала я чоловікові, – Ларисі просто ні з чого нам віддавати гроші. Та й купить вона машину, а обслуговування, ремонт, бензин?

Але чоловік отримував на роботі набагато більше, ніж я, тому сімейними заощадженнями розпоряджався він.

Гроші були зовиці віддані під просту розписку, написану на листку, вирваному зі шкільного зошита нашого сина.

А в призначений термін сестричка, як я і очікувала, розвела руками:

– Ну немає у мене грошей. Що з мене візьмеш. Хоч в сyд подавайте!

Чоловік розлютився, машини у нас не було, ми планували ще трохи підкопити і взяти вже собі хороший автомобіль, щоб вже не сипався щомісяця, вимагаючи фінансових вливань.

-Продавай машину свою, – сказав сестрі мій чоловік, – що ти думала, коли гроші займала, що брат тобі їх подарує?

Машину продавати зовиця категорично відмовилася. Ми посварилися. Справа була прямо при свекрусі, яка сильно засмутилася сваркою своїх дітей, і тим, як повелася з братом сестра.

Чоловік образився серйозно, навіть перестав приходити до матері, бо з нею жила нахабна сестриця-аферистка. Свекруха приходила до нас, плакала, просила помиритися.

А потім нам на картку стали приходити невеликі суми з картки зовиці. То 5 тисяч, то 10.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩