ТРИ МІСЯЦІ ТОМУ ДО НАС ПРИЙШЛА СВЕКРУХА, ДЛЯ СЕРЙОЗНОЇ РОЗМОВИ. СЕСТРА ЧОЛОВІКА ОГОЛОСИЛА, ЩО ЧЕКАЄ ДИТИНУ, АЛЕ НЕЗРОЗУМІЛО ВІД КОГО, І СВЕКРУХА ЗБИРАЛАСЯ ВИСТАВИТИ ЇЇ НА ВУЛИЦЮ. ТОМУ НАМ БУЛО ЗАПРОПОНОВАНО ЗАБРАТИ СЕСТРУ ЧОЛОВІКА ДО СЕБЕ. ЧОЛОВІК ВІДМОВИВСЯ. СВЕКРУХА ГРЮКНУЛА ДВЕРИМА ЗІ СЛОВАМИ: – ЗНАЧИТЬ ТВІЙ ПЛЕМІННИК БУДЕ РОСТИ НА ВУЛИЦІ. ДОБРЕ ПОДУМАВШИ, ЧОЛОВІК ВИРІШИВ ДОПОМОГТИ СЕСТРІ, АЛЕ ПОТІМ МИ ОБОЄ ПРО ЦЕ ПОШКОДУВАЛИ

 

П’ять останніх років ми з чоловіком на всьому економили – ми не купували собі одяг, харчувалися тільки акційними продуктами і користувалися найбюджетнішою побутовою хімією. І все це заради квартири. Кілька місяців тому ми з чоловіком стали щасливими людьми: ми нарешті виплатили кредит.

Поки ми сплачували кредит, ми практично все, до копійки, несли в банк. Тому з моєї першої ж «вільної» зарплати, ми пішли в магазин і набрали всього, чого душа забажала. Але найбільше мене тішила думка – тепер можна задуматися про дитину. З роботи ми тепер поверталися в свій дім. Я перестала прокидатися від кошмарів, в яких я прострочила платіж. Джерело

До покупки квартири, чоловік допомагав своїй матері і сестрі, яка тоді ще вчилася в інституті. Коли ми тільки збиралися купувати квартиру, чоловік поговорив зі своєю мамою: – Мамо, ми з Марією будемо брати квартиру. Я не хочу платити її все життя, тому всі наші гроші будуть йти на погашення боргу. Постався з розумінням: я не зможу вам допомагати. Ти добре отримуєш, просто будь трохи економніше.

Після цього свекруха дуже образилася на мене. Вона вважала, що це я вклала в голову її сина думку про наше власне житло. Мати і сестра чоловіка щосили намагалися його відмовити: – У нас вдома багато місця, жили б далі. Це все Марія твоя: ми до неї з усією душею, а вона тебе забрала. А купиш ти квартиру? Вона тебе кине і її відбере. На мене оформлюй.

Ми з чоловіком дійсно жили у свекрухи цілих півтора місяця. Родички чоловіка чомусь вважали, що він привів в будинок не дружину, а безсловесну служницю. Зневажати яку – їх пріоритетне право.

У чоловіка в їх квартирі є частка, від свекра кожен з них успадкував по одній третині. Свекруха дуже боялася, що я змушу чоловіка продати його кімнату, і наполягала на тому, щоб чоловік їй подарував свою частку. До слова сказати, сестра чоловіка давно це зробила – подарувала частку матері. Чоловік відмовився.

Як тільки ми купили квартиру, перший час вони дзвонили і просили гроші. Зрозумівши безглуздість своїх дзвінків – чоловік був непохитний, вони зникли з нашого життя. Чотири роки від них не було ні слуху, ні духу. Не знаю, звідки вони дізналися, що ми розрахувалися з банком. Але три місяці тому до нас прийшла свекруха, для серйозної розмови. Сестра чоловіка оголосила, що чекає дитину, але незрозуміло від кого, і свекруха збиралася виставити її на вулицю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩