МИ З ЧОЛОВІКОМ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ БУДИНОК, ГРОШЕЙ ВИСТАЧИЛО ЛИШЕ НА СТІНИ. НА ДАХ НАМ ГРОШІ ДАЛА СВЕКРУХА. АЛЕ ЗАЇХАТИ ЖИТИ В БУДИНОК МИ НЕ МОГЛИ. І ТУТ МОЇ БАТЬКИ ЗАПРОПОНУВАЛИ СВОЮ ДОПОМОГУ. МИ ПОГОДИЛИСЯ. ЗГОДОМ ПЕРЕЇХАЛИ ТУДИ ЖИТИ. ЯКОСЬ ПОВЕРНУВШИСЬ З РОБОТИ, МИ ПОБАЧИЛИ НЕЗНАЙОМИХ ЛЮДЕЙ У СЕБЕ НА ПОДВІР’Ї, ВОНИ ПОВОДИЛИСЯ, НАЧЕ В СЕБЕ ВДОМА

 

Зараз я з чоловіком живемо у своєму будинку. Будинок у нас великий та просторий. Гарна чимала ділянка, седок, грядка полуниці, квітник. Все затишно і красиво.

Коли ми з чоловіком одружилися, взяли в кредит однокімнатну квартиру. У нас народився синочок. Коли дитя підросло, нам стало зовсім мало місця у невеличкій квартирі.

Ми вирішили купити будиночок. Хай він буде невеличкий, чи старенький, але щоб були всі зручності і можна було жити, а поруч будувати новий будинок. Будинок нашої мрії.

Врешті ми вибрали і купили саме таку ділянку з невеличким будиночком. І почалося будівництво. Ніякого відпочинку, ніякого моря. Ми з чоловіком економили геть на всьому, всі гроші вкладали в будівництво. Залили фундамент. Потім допомогла свекруха, продала будинок від бабусі, частину тих грошей віддала нам. Ми вигнали стіни, вистачило і на дах. Далі усі свої гроші вкладали.

Ми зробили вже багато чого в будинку, але жити там ще не можна. Поки складали гроші, в нас народилася донечка. Материнський капітал вклали. Зробили чорнову обробку будинку і переїхали. Тільки на підлозі лінолеум, а на всіх стінах лише штукатурка. Але були дуже раді, як не є, а свій власний дах над головою.

Мої батьки запропонували допомогти обкласти будинок цеглиною. То для нас була дуже гарна пропозиція, яка могла нас дуже виручити, адже свекруха ж допомогла. Вирішили не відмовлятися від допомоги моїх батьків. Ми з чоловіком з радістю погодилися.

І почалося. Ми не могли достроїти, а вони казали, що все нам достроїли.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩