КОЛИ МОЇ ДІТИ ТРОХИ ПІДРОСЛИ, ЧОЛОВІК ВІД МЕНЕ ПІШОВ ДО ІНШОЇ. Я ВЖЕ ЗМИРИЛАСЯ, ЩО ЗУСТРІНУ САМОТНЮ СТАРІСТЬ, АЛЕ ТУТ СУСІДКА ПО ДАЧІ МЕНЕ ПОЗНАЙОМИЛА З ОДНИМ ЧОЛОВІКОМ. НУ, І ЗАКРУТИЛОСЯ У НАС. ЗУСТРІЧАЄМОСЯ МАЙЖЕ КОЖЕН ДЕНЬ. МИХАЙЛО МІЙ РОВЕСНИК, ДАВНО РОЗЛУЧЕНИЙ. МЕНІ З НИМ ДУЖЕ ЦІКАВО, Я ДАВНО НЕ ПОЧУВАЛА СЕБЕ ТАКОЮ ЩАСЛИВОЮ. МИХАЙЛО ПРОПОНУЄ З’ЇХАТИСЯ І Я ВЖЕ МАЙЖЕ ПРИЙНЯЛА ЙОГО ПРОПОЗИЦІЮ, АЛЕ НЕВІСТКА ПРОТИ. ТЕПЕР ДУМАЮ, ЩО МЕНІ РОБИТИ

Все своє життя я жила заради дітей. У мене їх, до речі, четверо. Я завжди допомагала своїм дітям. Ніколи їм ні в чому не відмовляла. Коли мій старший син вирішив одружитися, я теж не втручалася, хоч невістка мені відразу не сподобалася. Я вирішила – це вибір сина, то ж потрібно приймати все, як є.

Незабаром у сина з невісткою народилося двоє дітей. Відразу скажу, що онуків я дуже люблю, і завжди приходжу до них, купую їм різні смаколики, іграшки та одяг. Але невістка мене постійно зустрічає з невдоволеним виразом обличчя. При зустрічах скаже: «Здрастуйте» і прошмигне куди-небудь в кімнату. Ні, я знаю, що є люди інтроверти. Я до них навіть нормально ставлюся. Але у невістки це просто невихованість якась і неповага до мене. Все це я теж ковтала, все заради спілкування з внуками. Джерело

Я взагалі людина товариська, компанійська. Правда, особисте життя у мене не склалося. Коли мої діти трохи підросли, чоловік від мене пішов до молодшої і красивішої. А мені залишив четверо дітей, яким навіть перестав допомагати. В принципі, банальна історія. Багато років була одна, важко працювала, щоб дітей на ноги поставити.

Так і думала, що зустріну самотню старість, але тут у мене сусідка по дачі познайомила з одним чоловіком. Ну, і закрутилося у нас. Виявилося, що живемо в кілька зупинок один від одного. Зустрічаємося майже кожен день. Михайло мій ровесник, давно розлучений. Мені з ним дуже цікаво, я давно не почувала себе такою щасливою. Михайло пропонує з’їхатися і я вже майже прийняла його пропозицію.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩