МИНУЛОГО ТИЖНЯ ДО МЕНЕ ПРИЇХАЛА МОЯ ДАВНЯ ПОДРУГА ГАЛИНА. ЖАЛІЛАСЯ, ЩО ЇЇ ПОКИНУВ ЧОЛОВІК, ЗНАЙШОВ ІНШУ. ЇЇ ЧОЛОВІКА Я БАЧИЛА ЛИШЕ РАЗ В МАГАЗИНІ, А ПОТІМ ВОНИ ВТЕКЛИ. ГАЛИНА СКАЗАЛА, ЩО БУДЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ ЙОГО ПЕРШІЙ ДРУЖИНІ. Я БУЛА ВРАЖЕНА, КОЛИ ПОЧУЛА РОЗПОВІДЬ ПОДРУГИ. МЕНІ ЇЇ ЗОВСІМ НЕ ШКОДА, І Я ЇЙ ПРЯМО СКАЗАЛА ПРО ЦЕ

 

Минулого тижня до мене приїхала моя давня подруга Галина. Не так давно я називала її своєю гарною подругою, але зараз, слухаючи її, я навіть не знала ким її вважати і як її називати.

Приїхала Галина до мене поскаржитися на свого колишнього чоловіка.

Галину я знаю з самого дитинства, ми постійно разом гуляли, ходили на дискотеки, проводили разом час, якщо справа її хлопців не стосувалося. Вона не охоче мене зі своїми хлопцями знайомила.

Одного разу я набрала свою подругу. Ми давно не спілкувалися з Галиною. Телефон взяла її мама. Вона сказала, що Галини немає, вона заміж вийшла, і вони з чоловіком переїхали в райцентр.

– З яким чоловіком? Коли вийшла? – здивувалася я.

Для мене це було справжньою несподіванкою, хоч ми з Галиною бачилися рідко, але вона мені й жодним словом не обмовилася, що вже заміжня.

Один раз її зустріла випадково в магазині з цим чоловіком, вони тоді в гості до тещі його приїжджали, але буквально привітавшись, вона сказала, що вони дуже поспішають і швидко пішла. Я ще тоді здивувалася, хто ж той чоловік, але промовчала.

З того дня ми з нею не спілкувалися.

А оце нещодавно вона розлучилася з тим чоловіком, виявилося, що він швидко покинув її, і пішов до іншої жінки. Ну пішов і пішов. Але тут вона про мене враз згадала, почала щодня мені дзвонити, пропонувала зустрітися, а то щось ми перестали спілкуватися. Навіть й не згадувала, що вона змінила свій номер, і я не могла додзвонитися до неї, а мене вона й не набирала ніколи.

І ось Галина вже сиділа в мене на кухні і слізно жалілася. Розповідала, що чоловік негідником виявився. Вона дуже хотіла дітей, але щось не виходило. Вона проходила лікування у клініках, їздила по санаторіях по декілька разів на рік. На все це витратила аж 5 років. А чоловік просто покинув її, взяв і пішов до іншої.

Лише після того вона говорила з дружиною друга свого чоловіка. Вона сказала, що в нього не може бути дітей. Галина була засмучена дуже. Ну якою це потрібно бути людиною, щоб бачити через що проходить його дружина, і не сказати, що проблеми саме в ньому.

Я спочатку, аж розплакалася. Стала шкодувати Галину. А потім запитала подругу:

– А чому ти чоловіка не обстежувала, чому відразу думала, що проблема в тобі?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩