– НЕ ОБРАЖАЙСЯ, АЛЕ ГОСПОДИНЯ ІЗ ТЕБЕ НІКУДИШНЯ! ХЛІБА МОЖНА КУПУВАТИ ЧЕТВЕРТИНКУ, А ВІД ПЕЧИВА ВЗАГАЛІ ВІДМОВИТИСЯ, БО ЙОГО ЇСИ ЛИШЕ ТИ! ДО РЕЧІ, ЧАЙ ТА КАВУ Я П’Ю БЕЗ ЦУКРУ, А ТИ КИДАЄШ АЖ ЧОТИРИ ЛОЖЕЧКИ! ЩЕ Й ТОВСТО МАСТИШ БАТОН МАСЛОМ!

 

Сашко незадоволено відсунув від себе миску із вівсяною кашею:

– Знову дієтичний харч на сніданок? На такому раціоні незабаром випадатиму із штанів, а перед очима літатимуть метелики. Де борщ та каша з м’ясом? Перед одруженням обіцяла балувати мене пиріжечками та вареничками.

Марина кілька хвилин покопирсалася у гаманці й нарешті витягла клапоть паперу, списаний з обох боків:

– Ось тут уся наша домашня бухгалтерія! Скільки не перевіряй, а висновок один – якби знала, що такі гроші будеш приносити в дім, то обминула б тебе десятою дорогою.

Ще й глузливо додала:

— Ти теж обіцяв, що наш дім буде повна чаша!

Сашко пробурмотів, щоб не чула дружина: «Коли зустрічалися, то була моя Маринка, мов тихе літечко, а коли одружилися, то стала злющою й усім невдоволеною! Скільки не принесу грошей, усе їй мало!

Доведеться провести для своєї чарівної половини невеличкий урок економії!»

Схопив дружину за руку й підвів до полички із продуктами:

– Не ображайся, але господиня із тебе нікудишня! Хліба можна купувати четвертинку, а від печива взагалі відмовитися, бо його їси лише ти! До речі, чай та каву я п’ю без цукру, а ти кидаєш аж чотири ложечки! Ще й товсто мастиш батон маслом!

Побачивши, що Маринка нахнюпилася, мовив трохи лагідніше:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩