СЬОГОДНІ ЇЇ ЄДИНА ДОЧКА НАСТЯ ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ ЗА ГАРНОГО ХЛОПЦЯ З БЛАГОПОЛУЧНОЇ СІМ’Ї. І ТРЕБА БУЛО Б РАДІТИ, ОСЬ ТІЛЬКИ МАТЕРІ НЕ ЗНАЙШЛОСЯ МІСЦЯ НА ЦЬОМУ СВЯТІ.

 

Валентина Іванівна мовчки дивилася у вікно. Стояв ясний морозний суботній день. На подвір’ї бігали, сміялися і грали в сніжки сусідські дітлахи, а по щоках Валентини Іванівни повільно стікали сльози. Сьогодні її єдина дочка Настя виходить заміж за гарного хлопця з благополучної сім’ї. І треба було б радіти, ось тільки матері не знайшлося місця на цьому святі життя …

З донькою вони жили душа в душу, практично ніколи не сварилися. Валентина Іванівна щосили намагалася віддати все що є доньці: турботу, тепло, любов, яку вона так і не пізнала від батька. З батьком Настусі вони розійшлися, коли дівчинці було півтора року. Допомагати дитині і колишній дружині він не захотів, просто «пропав».

Настя росла веселою, не примхливою дівчинкою, завжди намагалася порадувати матір. У школі вона була відмінницею, тому при вступі до інституту ніяких проблем не виникло. Незабаром Настуня зустріла Анатолія. Він був розумний і хороший собою. Був з хорошої і забезпеченої сім’ї. Тільки маму з батьками Анатолія, Настя не знайомила. Знаходила різні відмовки.

Через 2 роки Анатолій зробив Насті пропозицію. Валентина Іванівна дуже зраділа за дочку, почала заздалегідь закуповувати придане: накупила багато красивої постільної бiлизни, чайний сервіз, відклала гроші.

А потім покликала доньку в магазин весільних суконь. Вибрали найкрасивіше мереживне плаття і прозору фату.

Наближалася важлива дата, а Настуся все не дзвонила, щоб повідомити, де буде відзначатися торжество. За тиждень до одруження дочка прийшла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩