Юля була симпатичною і доброзичливою дівчиною, але чоловіків побоювалася. Завжди згадувала слова матері, що чоловікам тільки одне і потрібно. А мати досі боялася, як би її хто не обдурив. Вона невтомно попереджала доньку, щоб вона чоловікам відразу не вірила, а дивилася за їхніми вчинками. І Юля не могла вийти заміж до 42 років

Юля, можна сказати, звичайна дівчина, у неї не було близьких відносин з чоловіками до 35 років. Ні, вона не страшненька, як хтось міг подумати. У неї досить приємна зовнішність.

Чоловіки на неї часто звертали увагу і деякі навіть заміж пропонували. Але так склалося, що заміж вона вийшла тільки в 42 роки.

Мама Юлі вийшла заміж по любові, але чоловік їй зраджував. Він це робив не спеціально, не зі зла, просто любив випити з друзями і після цього іноді не міг відмовити. Був він начальником невеликого відділу на заводі, тому деякі жінки мали намір стати його коханкою.

Проблема була в тому, що сам він не хотів ніяких коханок, він навіть не пам’ятав їх до ладу, і завжди йшов до дружини каятися. Дружина лаялася страшно, але потім все одно прощала, жаліла його і себе, скаржилася на життя, на його недолугий характер, але зробити нічого не могла.

Юля все дитинство спостерігала цю сумну картину. Мати постійно намагалася пояснити дочці, що за таких мужиків виходити не можна.

А також за тих, хто п’є, що б’ють, гуляють, багатих, красенів, і всіх, на кого будуть постійно вішатися інші баби. Юля поважала і шкодувала мати, але хотіла жити своїм життям.

У школі у Юлі особливо женихів не було, а ось на першому курсі за нею почав залицятися цілком пристойний хлопець. Юля спочатку була насторожена, але він так галантно і шанобливо поводився, що вона закохалася без оглядки. Хлопця звали Андрій, він був з досить забезпеченої східної сім’ї, у них був павільйон на ринку.

Коли мати Юлі дізналася про це, то у неї трохи серцевий напад не стався. Вона так і сказала дочці: «Ти що…. моєї хочеш? Він же не нашої нації, це інші традиції, у них жінка ніяких прав не має!

Будеш на всю їхню родину орати?! Продавщицею на ринок підеш? Тільки через мій труп!!!!”

Мати Юлі поговорила з батьками Андрія і пояснила, що не схвалює їх відносини, що дочка у неї пристойна, і нехай вони тримаються від неї подалі.

Андрій підтвердив, що між ними нічого не може бути, батьки проти. Тоді у Юлі як ніби серце закрилося. Вона перестала відчувати як любов.

Мати влаштувала Юлю працювати на завод, щоб та була під наглядом. Всі молоді люди знали, що до неї просто так не підійдеш. Подруги говорили, що у неї на лобі невидима напис: «Відвали!»

Юля була симпатичною і доброзичливою дівчиною, але чоловіків побоювалася. Завжди згадувала слова матері, що мужикам тільки одне і потрібно. А мати досі боялася, як би її хто не обдурив. Вона невтомно попереджала доньку, щоб вона мужикам відразу не вірила, а дивилася за їхніми вчинками.

Коли Юлі було близько 30 років, на новорічному вечорі її запросив танцювати Євген – новий колега по роботі. Юля відразу запитала, який він вважає за краще алкоголь.

Той відповів, що мало п’є, тільки у свята один келих чогось неміцного, за компанію. Після свята він запросив Юлю до себе додому, але вона відмовилася: «Це не по моїй частині!»

Євген шанобливо кивнув і запитав, телефон її батька.

– А тобі навіщо? – уточнила Юля.

– Свататися прийду! – підморгнув Женя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩