Я 20 років у сина просила мені газ і воду провести. Невістка не дозволяла, все подачками від мене відмахувалися. Не дозволяла синові допомогти своїй матері. Шкода онучку, але я на неї заповіт написала, отримає вона назад свої гроші. Вона ж не винна, що у неї мати така

 

– Анно, вам з Максимом доведеться звільнити кімнату. Тато вирішив свою маму до нас забрати, важко їй одній. Там, в селі, ні води, ні газу. Ось і завила. Два рази їй гроші давали, вона все за вітром пускала, про майбутнє не думала.

– Добре мамо. Коли треба з’їхати? У сенсі, коли бабуся приїде? – зосереджено запитала Анна.

– Кілька тижнів у вас є. Анно, мені дуже незручно, але, сама розумієш, як там твоїй бабусі – почала виправдовуватися Олександра Петрівна.

– Мамо, я все розумію. Головне, ти не хвилюйся. Характер у бабусі ще той.

***

– Навіщо знімати? У мене жити будете! – категорично заявила Поліна Михайлівна, мама Максима.

– Не хочемо Вас обмежувати. Кошти є у нас, на машину збирали. У друзів займемо, кредит візьмемо, обоє працюємо, руки-ноги є, – хором відповіли Анна з Максимом.

– Як хочете. Якщо що – звертайтеся!

– Зрозуміло, мамо. Дякуємо, – Максим обійняв маму на прощання.

***

– Анно, ви кредит взяли вже? – через кілька місяців зателефонувала доньці Олександра Петрівна.

– Ще ні, квартиру шукаємо, банк схвалив.

– Приїхати сьогодні зможете? У нас для вас сюрприз є!

– Максим, мама кличе до себе сьогодні, там і твоя мама буде. Поїдемо? – запитала Анна у чоловіка, прикривши динамік долонькою.

Дочекавшись ствердної кивка, дівчина продовжила розмову:

– Так, мамо, ми під’їдемо.

***

– Дивіться: Поліна перебереться в село, бабуся згодна їй будинок «продати» за документами. Квартира твоєї мами, Максим, буде продана. Частина грошей піде на газифікацію та водопровід. Будинок там добротний, міцний. Інфраструктура є, до міста недалеко. Решта вам вирішили віддати. Або знайдете що-небудь по кишені, або в кредит візьмете, але вже набагато менше.

– Ну як, згодні? – запропонували дітям Олександра Петрівна та Поліна Михайлівна. Анна з Максимом переглянулися і вирішили відійти, порадитися.

– Як варіант. Мені подобається! – посміхнулася Анна.

– Ага. Тільки можна простіше зробити ми на наші гроші будинок газифікуємо і водопровід проведемо. А мама нам просто квартиру віддасть.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩