До того, як я вийшла заміж, мені дуже подобалася моя свекруха. В шлюбі у мого чоловіка з’явився бізнес, ми розбагатіли. І тоді свекри часто стали запрошувати мого чоловіка до себе в гості. Батьки постійно у нього щось просять: гроші, нові шпалери, гарний паркан для дачі. Мене до себе вони не кличуть, бо коли я поряд, то чоловік відмовляє їм у всьому. З кожним роком апетити моєї свекрухи ростуть і одного дня я пішла до неї додому поговорити з нею. Я й не знала, що у чоловіка така мати

 

До того, як я вийшла заміж за свого чоловіка, свекруха моя мені дуже подобалася. Вона не втручалася в наші стосунки, ніколи не чіпала свого сина, навіть коли ми рік жили у цивільному шлюбі без розпису. Ми орендували квартиру, були бідними студентами, що з нас було взяти? І зайняті постійно – навчання, робота, чоловік тільки і міг викроїти якусь хвилинку, щоб поспілкуватися зі своїми батьками по телефону. А в гості до них приїхати – це взагалі недозволена розкіш.

Весілля як такого не було, та ми особливо і не засмучувалися: після навчання треба було назбирати грошей для бізнесу, а не кидати їх на вітер. Мій чоловік разом з його вірним другом відкрили свій автосервіс: буквально з гаража почали, потім орендували бокси, розкрутилися, зараз вже є і мийка своя там є, і шиномантаж, і невеликий магазинчик із запчастинами. Достаток є, квартира в кредиті, але теж є, і п’ятирічний син вже є. Все, начебто, добре, у чоловіка навіть купа вільного часу останнім часом з’явилося, адже бізнес ж разом з другом, завжди домовляються на відпочинок, але саме через цей вільний час і почалася вся ця непроста ситуація.

Тепер мій чоловік при грошах і живе спокійно, а значить його батьки вважають, що він повинен часто бувати у них, і є що у нього взяти. Але чоловік тоді залишається ночувати у них і починається його обробка. Чоловік вже тоді, після розмови з мамою й татом, дає обіцянки, які потім як хочеш – але виконати зобов’язаний. Людина слова! Свекруха це знає і починає: ось на ремонт гроші потрібні, а ще на дачі паркан покосився, приїхав би ти, синку, поправив. Ну і тому подібне, прохання не закінчуються ніколи.

Найгірше, після цих візитів до мами, наші сімейні плани руйнуються. Заплануємо на пікнік з’їздити відпочити – чоловікові треба їхати на дачу. Вирішили в оптовому продуктами запастися – чоловік їде в будівельний магазин, щоб привезти за наші гроші батькам плінтуса з шпалерами. Планували похід в парк всією сім’єю заради сина – маму потрібно звозити до лікаря. Дід, свекор мій, сам везти не хоче, тому що терпіти не може всі ці поліклініки та лікарні. А з часом у свекрухи стали рости апетити і потреби, і навіть годинний приїзд до рідної домівки додає масу проблем. А ось при мені, якщо чоловік з мамою говорить по телефону, він може сказати їй тверде «ні». Тому вона його до себе і викликає під будь-якою причиною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩