– Коханця додому привела, а матір за двері виставила. Бачите, не хоче її Вова з тещею жити! Він мені каже, що його дружина вигнала з дітьми в додачу і жити він тепер буде у нас, бо Машка все спеціально підлаштувала –

 

– Ні, мамо, ти не будеш з нами жити. – я була категорична.

– Я тебе не питала! Виростила, на свою голову: одна з власного будинку жене, друга на поріг не пускає. Що я вам поганого зробила? – мама розплакалася.

– У сенсі – з дому жене? Ти з Машкою посварилася? – перепитала я.

– А ось так – жене! Коханця додому привела, а матір за двері виставила. Бачите, не хоче її Вова з тещею жити! Я їм і кажу – орендуйте житло. А сестра твоя мені заявила – я тут господиня, моя квартира! І мужика свого погрожує прописати. А він не один, з ним ще діти – двоє. Машка зовсім з глузду з’їхала.

– Мамо, Маша не може тебе вигнати – ти власник квартири. А мужик з дітьми десь жив до цього, не на вулиці ж? Ось нехай туди і йдуть.

– Жив, з дружиною він жив. А Машка давай з ним шури-мури крутити. Дружина дізналася, чоловіка вигнала, з дітьми в додачу. От Маша їх і забрала. Мовляв, вона винна, їй і відповідати. – зітхнула мама.

– Поїхали, я тебе відвезу. Заодно з Машою поговорю. – я почала збиратися.

– Толку-то розмовляти? Вона там вже в кімнаті моїй командує, дітей туди поселити хоче.

До будинку мами ми під’їхали хвилин за 30. У дворі стояла вантажна машина, вантажники тягали меблі. Біля під’їзду стояло мамина ліжко. Бородатий мужик скомандував, показавши на ліжко: – Ось це – забрати.

Побачивши нас з мамою, мужик підійшов до нас і посміхнувся: – Мамо? А що Ви без попередження? Дзвонити треба, коли в гості збираєтеся!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩