Молитва подружжя: так важливо для чоловіка та дружини щодня разом просити у Бога благословення для свого сімейного життя. Молитва, яку варто молитися удвох!

 

Так важливо для чоловіка та дружини щодня разом просити у Бога благословення для свого сімейного життя! Молитва, яку варто молитися удвох.

,,Предвічний Отче! Ти встановив подружжя в раю, Твій єдинородний Син підніс його до достоїнства Святої Тайни, а Святий дух освятив його пребагатими ласками. Ти в Тройці єдиний Боже, і нас злучив у подружжя й поблагословив нас рукою слуги Твого священика.

Тож молимо Тебе, Боже наш, віднови в нас ласку цієї святої Тайни. Кріпи нас, щоб ми в згоді переходили цю долину сліз і щоби взаємно допомагали собі на дорозі чесноти, яка веде до брами вічного щастя в небі.

Подай нам Господи, також і цю ласку, щоб ми виховували дітей у боязні Божій та згідно святих Твоїх заповідей. А коли прийдуть на нас хрести й терпіння – подай нам, Господи, силу, щоб ми не захиталися в доброму.

Божественний наш Спасителю! Ти, що в Кані перемінив воду в вино, вчини, щоби піт і сльози, які ми проливаємо для добра діточок, перемінилися нам у заслугу на Небесне царство.

Нехай, Ісусе, наша родина стане подібна до Пресвятої Родини в Назареті; чоловік нехай уподобиться працьовитому й запобігливому святому Йосифові, жінка нехай стане терпелива й послушна на подобу Марії, а діти нехай наслідують у чемності й слухняності Тебе, Ісусе, коли Ти був дитиною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩