Повернувшuсь з курорту Катя вuпадково дізналася, що відпочuвала разом з нuмu зовсім не подруrа, а коханка її чоловіка зі спільної їхньою дuтuною. І про це зналu всі друзі

 

Зібралися Катя з чоловіком Сергієм і двома погодками-синочками 4 і 5 років до моря відпочити. Їхали автівкою, разом з друзями – всього 4 машини. В день виїзду в авто до Каті підсадили красиву молоду дівчину, вірніше, жінку з дитиною 1,2 року. Чоловік сказав, що Олена – дружина друга, він змушений затриматися, тому вона поїде з ними, а чоловік потім під’їде.

Катя з дітьми потіснилися – дружба це святе! Дорогою і вже в кемпінгу Катя допомагала молодій матусі з дитиною, навіть залишалася кілька разів малечею майже на півдня, коли чоловік возив Олену в місто по памперси і харчування. Чоловік Олени так і не зміг приїхати, тому поверталася вона до рідного міста теж з ними в машині.

Вже після повернення додому зовсім випадково Катя дізналася, що немає у Олени ніякого чоловіка, а вона – коханка Сергія. І дитина це його, позашлюбна. Олена просто теж хотіла відпочивати біля моря, ось вони і придумали таку комбінацію. А коли Катя залишалася з чужою дитиною, чоловік з Оленою знімали собі номер в готелі. Більш того, про це знали всі його друзі і їх дружини, з якими вони разом відпочивали. І навіть найкраща Катіна подруга.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩