Через секунду мене пробрав холодний піт. Я впізнала цих людей – мій коханий і моя найкраща подруга…

Ще декілька місяців тому, я була на сьомому небі від щастя. Взагалі, я завжди вважала себе щасливою і чомусь була впевнена, що так буде завжди.

Мої батьки були не дуже багатими людьми, але я завжди мала все необхідне. У мене був якісний одяг та хороші іграшки. У школі мене вважали дуже красивою дівчиною. У школі я мала найкращу подругу, з якою й надалі продовжила дружити, разом вступили в один ВНЗ.

Моя подруга Марина завжди була поруч. Вона була дуже близькою людиною. Разом з нею ми завжди відпочивали, їздили на море, знайомилися з хлопцями. І завжди ділилися нашими секретами. Ми просто жили у своє задоволення, хоча на той час вже почали працювати.

Згодом я зустріла Павла на вечірці. Він сам підійшов познайомитися, розговорилися, а потім і зав’язалися наші стосунки.

Мені тоді вже було 28 років, але все одно цілі швидко вийти заміж у мене не було. Павло дійсно мені сподобався.

Він не був красенем, а мав звичайну зовнішність, але від нього віяло неймовірною силою та впевненістю.

Я закохалася в нього по вуха. А він – в мене.

Весілля у нас було пишне, дружкою була моя Марина, хоча Павлу вона зовсім не подобалася. Він завжди говорив мені, що вона досить дивно себе поводить та й взагалі, що у мене з нею може бути спільного.

Але я любила Марину, як свою рідну сестру. Я не могла та й не хотіла викреслювати її зі свого життя. Аби не нервувати Павла, ми стали бачитися з Мариною в кафе.

З Павлом ми жиди в достатку. У нього була власна фірма, яка приносила хороший дохід. Павло купив мені іномарку, червону, як я і хотіла. Ми разом об’їздили багато країн. Одного разу ми запросили Марину та її приятеля з нами, не можу сказати, що все пройшло дуже спокійно та весело.

Через два роки подружнього життя, я дізналася, що скоро стану мамою.

Коли мене виписували, то чоловік зустрів мене з величезним букетом троянд. Марина звичайно що, стала хрещеною нашого Данилка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩