В мого чоловіка є коханка. Але я боюсь признатись йому що мені відомо про зраду.Не хочу розлучення.

Скільки разів я чула і читала, що не лізь, куди не треба, але жіноча цікавість перемогла – і тепер я не знаю, що робити.

З чоловіком ми разом вже 5 років. У нас двоє маленьких дітей. Всі ці роки я була твердо впевнена, що мій чоловік – найкращий чоловік на світі і найкращий тато для дітей. Я, також, була впевнена, що я – єдина жінка в його житті – найулюбленіша і найкраща.

Він працює з раннього ранку і до пізнього вечора – старається для мене і дітей. Він нас повністю забезпечує, і ми ні в чому не маємо потреби. Звичайно, я розумію, що йому треба відпочивати і ніколи не напружую його дітьми, сама роблю всю роботу по дому і відпускаю попити з друзями пuво.

Нещодавно він ходив з друзями в лазню, прийшов напідпuтку і відразу ліг спати. І тут моргнув його телефон – прийшло СМС. Раніше я ніколи не брала його телефон, тому що повністю йому довіряла, а тут як на злo подумала: може хтось із друзів, у справі. Те, що я побачила було жаxливо. Там було фото молодої дівчини, яка нахабно посміхалася.

Я довго мyчилася і не витримала – зателефонувала дружині одного з друзів, який теж повинен був бути в тій лазні і дізналася, що ця сім’я у батьків в гостях, і ні в яку лазню її чоловік не ходив, і навіть не збирався. Тоді, я подумала: ну, може, цей просто не пішов, але, адже, їх збиралося 7 осіб (так чоловік сказав), хтось же так пішов. І я почала обдзвонювати інших, яких знала. Виявилося, ніхто ні в яку лазню не ходив, і всі ті люди – вдома.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩