Мій чоловік та його мати хотіли щоб я подарувала бабусину квартиру зовиці.– Як ти можеш йти проти сім’ї !? Раз так, Олег з тобою розлучиться, і ми все одно відсудимо у тебе одну квартиру!

– Ну ти даєш, Оленка! Я б на таке нізащо не погодилася! – пpигoломшила мене Лариса при зустрічі.

Лариса – дружина брата мого чоловіка. Їх в сім’ї троє: двоє братів і сестра. З Ларисою ми подружилися на тлі загальної неприязні до свекрухи, яка сприймала нас як конкуренток у боротьбі за увагу синів і їх гроші.

– Ти про що? – не зрозуміла я.

– Ну як же? Вчора до мене свекруха заявилася і всі вуха мені прожужала, що я – егоїстка, купу грошей на себе витрачаю, а рідні не допомагаю. Не те що ви з Олегом – збираєтеся Каті квартиру подарувати!

Катя – та сама сестра мого чоловіка, в свої 30 років вона до сих пір не заміжня, живе з матір’ю і з нею на пару дошкуляє своїх братів. Тo грошей їй дай, то машину заправ, і все це не в борг, а тому що брати повинні дбати про неї, так як чоловіка у неї немає.

З приводу такого щедрого подарунка як квартира я не була в курсі і подумала, що Лариса щось переплутала.

Вдома мене вже чекали зовиця і свекруха.

– Збирайся! – скомандувала свекруха, – тільки тебе чекаємо!

– Куди це?

– Як куди? Олег тобі не сказав, чи що? До нотаріуса. Дарчу оформляти. Ти недавно квартиру у спадок отримала, за цю ви кредит вже виплатили. Навіщо вам дві? Цю Каті подаруйте, їй давно одній пора жити. А самі в бабусину переїдете.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩