Мені 32, їй 26 років. Я старший за дружину на 6 років. Дітей немає. Вона подала на розлучення через через 5 років шлюбу і вже через місяць я дізнався про її “нове кохання”, яке старше на 24 рокиЯ не зміг створити свій бізнес і не почав заробляти великі гроші – це і було її обґрунтуванням для розлучення. Хоча я працюю і отримую зарплату 12 тисяч + ввечері підробляю і того в місяць у мене стабільно виходить до 20 тисяч гривень. Для нашого міста зарплата в 7-8 тисяч вже вважається досить пристойною.

Я дуже багато працював для того, щоб забезпечити свою дружину. Але при черговій сварці (після того, як її підтримала мама, вона мені сказала: Якщо хочеш від мене дитину, ти повинен заробляти 100 тисяч гривень в місяць). Але сама при всьому цьому, вона не працювала.

Я розлютився, зібрав речі і пішов: (квартира була її мами), але мама живе з чоловіком, в його квартирі.

В підсумку минає місяць і я дізнаюся таку картину, що моя дружина зустрічається з іншим чоловіком якому 50 років. Він старший за неї на 24 роки. Він має свій величезний котедж і з нею там живе. Але суть в тому, що цей чоловік має хороший бізнес і влаштував її до себе на роботу і платить їй (100 тисяч) і при всьому цьому, він їй пообіцяв допомогти з покупкою машини.

– Вона мені зателефонувала і сказала: (що не любить мене. Почуття минули і я не зміг зробити її щасливою, мій новий чоловік виглядає добре, правда забезпечує своїх дітей від колишньої дружини). Вона з ним щаслива, в соціальних мережах викладає з ним спільні фото.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩