Я думала, що у мене є все – двоє прекрасних дітей, турботливий люблячий чоловік. Без малого, наш шлюб тривав майже 20 років. Життя змінилося, коли в останній рік все стало валитися, наші сварки ставали все сильнішими і я зрозуміла причину

 


Звичайно ми і до цього бувало не ладнали, але завжди знаходили компроміси і швидко мирилися. За весь час нашого спільного життя було багато прекрасних моментів, які приємно згадувати. Шкода, що всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець.

У момент, коли наше взаєморозуміння практично зійшло нанівець, я спробувала поговорити з чоловіком на тему що відбувається. У чому причина такого ставлення до мене. Зрозумілої відповіді відразу він не дав.

Тільки через місяць моїх допитувань він все-таки зміг зізнатися, що давно вже збирається піти з сім’ї. Причиною тому, думаю самі здогадуєтеся яка. Хоча, дивлячись в його очі я і так все прекрасно розуміла. Я завжди його вважала мужнім, сміливим і рішучим, але як справа дійшла до дійсно серйозних рішень, ці риси кудись поділися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩