Гроші, робота і покупки складають важливу частину нашого життя. Фінансовий гороскоп допоможе вам у залученні удачі в цій сфері. Астрологи розповіли про те, яким буде грудень

 


Всім нам в грудні необхідно позбутися від негативних думок, тому що вони будуть блокувати енергетику і сповільнювати фінансові потоки. В кінці 2020 року немає місця сумнівам, страхів і безпричинним самокопання. Астрологи нагадують: гроші не люблять тих, хто мислить песимістично.

Овен

У Овнів починається сприятливий період не тільки для фінансової активності, але і для роботи. Поки всі будуть зайняті покупками, їм варто сфокусуватися на справах і роботі. Цілком можливо, що Овнам вдасться істотно підвищити свій дохід. У цьому їм може допомогти хтось із оточення або нова людина. Ця людина подасть Овнам ідею для розвитку бізнесу або своїми порадами направить по вірному шляху, подарує потужну мотивацію.

Телець

Тельцям почати грудень варто з очищення карми. Необхідно відновити баланс добра і зла в собі, зробивши щось добре. Це підвищить удачу у всіх сферах життя, включаючи фінансову. Тельці з добрими намірами і чистою душею зможуть правильно направити свої сили, заробити більше грошей, отримати задоволення від життя. Їх позитивну енергію зможуть відчути навколишні, тому легше буде справити хороше враження.

Близнюки

Гроші підуть Близнюкам в руки. Це ідеальний час для активної роботи, посвячення себе справам. Перед новорічними святами краще не робити дорогих придбань. Астрологи рекомендують Близнюкам зробити все найважливіші покупки до початку третьої декади місяця. 21 число – негативний день, після якого інтуїція і фінансове чуття підуть на спад.

Рак

У грудні можна жити в полоні зіпсованих і непотрібних речей. Кінець року потрібно провести в чистоті і порядку. Якщо хочеться, щоб цей рік закінчився позитивно, а новий почався зі сприятливої ноти, варто позбутися від усього, що блокує струми творчої енергії. Це дозволить Ракам підвищити фінансову удачу і стати більш успішними. Також астрологи радять остерігатися необдуманих покупок.


Лев

Левам не можна перевтомлюватися. У грудні можна залишати на роботі все своє здоров’я і особистий час. Необхідно приділяти увагу другій половинці і близьким. Левам необхідно взяти паузу в роботі і перестати ризикувати. Фінансова сфера стане другорядною. Набагато важливіше подарувати собі спокій і умиротворення.

Діва

Дівам для того, щоб досягти успіху в сфері грошей і роботи, необхідно підвищити енергетику і життєвий тонус. У грудні сили можуть покинути Дів, їм захочеться розслабитися, забути про справи. Поки що це робити рано, адже в другій половині грудня на голову Дів можуть звалитися нові обов’язки. Боятися їх не варто, адже вони зможуть зробити Дів більш впевненими в собі. Це буде дуже важливий період. Якщо не відкладати важливі справи на потім, доходи підвищаться.

Терези

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩