Олена вирішила, що трикімнатна квартира її бездітної двоюрідної сестри має належати її синові. При всій своїй інтелігентності тітка Ліда була ошелешена і не готова була впускати дорослого хлопця в своє розмірене життя. Але і не знала, як відмовити. Тому зателефонувала моїй мамі і розповіла їй про плани родички захоплення квартири

 

Чому якщо у когось немає своїх дітей, то всі родичі вважають, що ця людина має залишити спадок саме їхнім дітям. У моєї мами є зведена сестра Лідія, яка проживає в центрі нашого міста в трикімнатній квартирі. З чоловіком вона розлучилася, дітей немає, працює викладачем в університеті і життям, в загальному, задоволена.

З усіма родичами, в тому числі з моєю мамою, має нормальні стосунки. Моя мама теж всім дзвонить, запрошує в гості, одним словом, вони тісно спілкуються. І є у нас ще одна родичка, Олена, двоюрідна сестра мами, яка проживає в селі. В кінці цього літа вона повідомила всім родичам про те, що її єдиний син поступив в університет і тепер їй треба десь його пристроїти. Жити в гуртожитку її син не хоче.

Та й сенсу в цих витратах Олена не бачить, оскільки «є родичі». Мама відразу пояснила, що квартира у нас маленька, тому на вихідні або на кілька днів, можна приїхати, але не на постійне проживання.

Відверто кажучи, на нас Олена і не розраховувала, вона відразу намітила собі квартиру одинокої тітки Ліди. Вона з радістю прийняла родичів у себе вдома, думаючи, що вони приїхали в гості.

Але тітка Олена ошелешила Ліду справжньою причиною їхнього приїзду. Вона зізналася, що сподівається, що Лідія пустить її синочка пожити у себе, адже «квартира порожня стоїть, сама вона вільна, ось і пригляне за племінником найближчі 4 роки».

Тітка Олена щиро вірила, що робить послугу своїй сестрі Ліді, що племінник замінить сина Лідії і скрасить її самотність вечорами. Крім того, кілька разів прослизнула надія, що Ліда перепише міську квартиру на племінника або хоча б складе заповіт на його ім’я. Мовляв, навіщо цій бездітній самотній родичці така велика житлоплоща, коли тут родич із села, якому жити ніде?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩