Дружина вийшла три роки тому на пенсію, ми зробили ремонт у літній кухні, облаштували там всі умови і забрали з села тестя й тещу, бо їм самим вже важко. Поселили їх у флігелі, там їм зручно, тепло. ми обслуговуємо. Але б ви бачили, скільки вони жеруть! Як свині, чесне слово. Дружина тільки й робить, що готує, готує, носить їм, носить

 

Дружина вийшла три роки тому на пенсію, ми зробили ремонт у літній кухні, облаштували там всі умови і забрали з села тестя й тещу, бо їм самим вже важко. Поселили їх у флігелі, там їм зручно, тепло. ми обслуговуємо. Але б ви бачили, скільки вони жеруть! Як свині, чесне слово. Дружина тільки й робить, що готує, готує, носить їм, носить…

Забрали ми з села жінчиних батьків, бо вони заслабли, тесть зовсім не ходить і важить при цьому майже 200 кілограм, теща ще рухається, але дуже мало й повільно.

І от почалися наші будні по догляданню похилих батьків, які майже вже не виходять з хати…

Не виходять – але їдять! І скільки! Коли бачу, скільки дружина їм готує й відносить, в мене просто очі на лоба лізуть. Скажу зразу: їй теж це не подобається, але з ними марно сперечатися, старі ображаються, як діти, починають плакати або лаятися. Тому вже як є…

Настає ранок. Дружина йде на кухню о шостій, смажить омлет з вареною ковбасою або яєчню з ковбасою, варить молочну гречку або манку, нарізає половину білого батона, смажить оладки або млинці, відкриває баночку з джемом або згущеним молоком – до млинців.

Несе батькам сніданок з розрахунку по три яйця і три великих смажених кільця ковбаси на кожного, по тарілці молочної каші, батон, повну миску (штук десять) млинців чи оладок, банка джему, дві великі чашки чаю або молока. Це – перший сніданок.

На другий сніданок дружина несе їм якісь сезонні фрукти чи ягоди, молоко або ряжанку, другу половину батона.

А там вже й обід наближається.

Обід – це по великій глибокій тарілці першого, супу чи борщу, на друге – по великій тарілці картоплі або рису (каші вони не їдять, бо не люблять, а сирі овочі – тому що жувати важко і майже нічим), плюс по дві котлети або по дві сардельки (риба – не ситна, та ще й кості в ній), плюс половина білої паляниці. Фрукти чи ягоди на десерт обов’язково.

Кожні два дні відносимо їм півкіло печива, велику солодку булку. Між обідом і вечерею вони з тим п’ють чай, який приносить дружина, та ще й з молочком.

І ось вечеря. На вечерю – картопля з запеченим стегенцем чи відбивними, якісь овочеві, кабачкові або картопляні оладки, хліб з маслом по два шматки, чай або молоко, банани.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩