ІРИНІ СТЕПАНІВНІ ПРИЙШОВ ЛИСТ ВІД НЕЗНАЙОМОЇ ЖІНКИ, ПИСАЛА, ЩО ДУЖЕ ХОЧЕ ПОГОВОРИТИ ПРО ЇЇ СИНА, І ЗАЛИШИЛА НОМЕР ТЕЛЕФОНУ. У СИНА БУЛА СІМ’Я: ДРУЖИНА ТА ДВОЄ ДОНЬОК. ІРИНА СТЕПАНІВНА НЕ ЗНАХОДИЛА СОБІ МІСЦЯ, І ЧЕРЕЗ ДВА ТИЖНІ НАБРАЛА ТОЙ НОМЕР. В КАФЕ ДО НЕЇ ПІДІЙШЛА НЕЗНАЙОМА ЖІНКА, ДЕСЬ НА ДЕВ’ЯТОМУ МІСЯЦІ. – У ВАС БУДЕ ОНУК! – СУМНО МОВИЛА ВІДРАЗУ, ОПУСТИВШИ ОЧІ. – НУ, МІЙ ТЕЛЕФОН У ВАС Є, ВАШ У МЕНЕ ТЕЖ. ЯКЩО ХОЧЕТЕ СПІЛКУВАТИСЯ, ТРИМАЙТЕ ЗВ’ЯЗОК, Я ВАМ ПЕРЕШКОДЖАТИ НЕ БУДУ. А ЯКЩО НЕ ХОЧЕТЕ, ТО ЦЕ ВАШЕ ПРАВО. ВИ МЕНЕ ВИБАЧТЕ, Я ПІДУ, А ВИ ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ. ДО ПОБАЧЕННЯ! ДЛЯ ІРИНИ СТЕПАНІВНИ ВЕСЬ СВІТ ПЕРЕВЕРНУВСЯ, І ВОНА ВИРІШИЛА ЗАПИТАТИ СИНА, ЩО ЦЕ ЗА ЖІНКА

Роман – єдиний 32-річний син Ірини Степанівни, і з цього боку вона проблем ніяких ніколи й не чекала.

Роман давно вже живе окремо, працює, у нього своя сім’я: дружина та двоє дітей. Старшій внучці 5 років, другій недавно виповнилося лише 3.

Онучок Ірина Степанівна обожнює. Постійно купує їм різні подарунки та іграшки, і з невісткою у них добрі відносини.

Причин для конфліктів у них немає. Живуть вони окремо, бачаться дуже рідко: на великі свята та день народження, якщо запрошують до себе в гості.

А якось Ірині Степанівні прийшло повідомлення, жінка прочитала його лише через 2 тижні. Писала якась жінка, що звуть її Світлана, і вона дуже хоче зустрітися з нею, поговорити про Романа.

– Загалом, не знаю, навіщо, але я зателефонувала цій Світлані, – розповідає Ірина Степанівна своїй подрузі. – Вирішили зустрітися в кафе. Я раніше прийшла, сиджу і чекаю. Заходить жінка приблизно на дев’ятому місяці, і відразу прямує до мене. А далі була, як то кажуть, як у страшному сні. Ви, каже, Ірина Степанівна, правильно я розумію? А я – Світлана! Вирішила повідомити вам, що у вас буде онук! І на свій живіт мені показує. Я сиділа і навіть не знала, що маю сказати цій жінці. Звідки я можу знати, що вона мені говорить правду, і чия це дитина насправді. Вона сказала, що в них на роботі був роман. А потім вона дізналася, що чекає дитину. Світлана вирішила народжувати дитя.

Світлана сказала, що нічого не хоче ні від Романа, ні від бабусі.  Просто вона вирішила, що не сказати бабусі про те, що у неї буде онук – це якось неправильно.

Так, Світлана чекає хлопчика. На початку травня. Живе вона зараз зі своїми батьками. Вони підтримують доньку і в усьому її допомагають. Вона сказала, що якщо для Ірини Степанівни це важливо, то вона може зробити тест, коли дитятко народиться. Але лише, якщо Ірина Степанівна сама все оплатить, адже це не дешево. Зайвих грошей, чесно кажучи, у молодої матері зовсім мало, сама вона в батьківстві ні секунди не сумнівається, тому платити не бачить сенсу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩