ВЕСІЛЛЯ У НАС БУЛО БАГАТЕ, ГРОШЕЙ РОДИЧІ З ОБОХ СТОРІН НЕ ПОШКОДУВАЛИ. ЗГОДОМ У НАС З’ЯВИВСЯ СИНОЧОК. ОЛЕГ БУВ ДУЖЕ ТУРБОТЛИВИМ БАТЬКОМ ТА ЧОЛОВІКОМ 12 РОКІВ. ТА ОСТАННІМ ЧАСОМ, Я ПОМІТИЛА ЯКІСЬ ЗМІНИ. ОЛЕГ ЗАВЖДИ ХОДИВ СУМНИМ, ПРИГОТОВЛЕНУ МНОЮ ЇЖУ ЇВ НЕОХОЧЕ. Я СТАЛА ХВИЛЮВАТИСЯ, ЧИ НЕ ЗАНЕДУЖАВ ЧОЛОВІК. ТА ОДНОГО ДНЯ ВСЕ ЗМІНИЛОСЯ. ОЛЕГ СТАВ ПРИХОДИТИ ДОДОМУ ДУЖЕ РАДІСНИЙ, ПОСТІЙНО КРУТИВСЯ БІЛЯ ДЗЕРКАЛА, КУПИВ ДОРОГІ ПАРФУМИ. Я ВЖЕ ЗРАДІЛА, ДУМАЛА ВСЕ НАЛАГОДИЛОСЯ. АЛЕ НАЙГІРШЕ МЕНЕ ЧЕКАЛО ПОПЕРЕДУ, ОЛЕГ ЗІЗНАВСЯ В ЧОМУ ПРИЧИНА

 

З Олегом я познайомилася на весіллі своєї подруги. Я йому дуже сподобалася, і він став доглядати за мною. А доглядав він красиво. Було все: і квіти, і кафе, і кіно.

Нарешті, Олег зробив мені пропозицію, і я погодилася. Весілля у нас було красиве та багате, грошей родичі з обох сторін не пошкодували.

Через три роки сімейного життя у нас син народився. Олег дуже радів своєму спадкоємцю.

Так і прожили ми разом дванадцять років. Синочок наш ріс здоровеньким і розумним, грошей в сім’ї теж не бракувало. Сварилися ми теж рідко і завжди мирилися. У нас все було добре, щороку могли собі дозволити поїхати закордон відпочивати.

Але протягом останніх двох років сімейного життя стала помічати, що Олег мій ходить якийсь пригнічений. Коли сідали за стіл, він завжди їв без апетиту, постійно мовчав, перестав цікавитися сином та мною. Таке враження, що інтерес до всього у нього повністю пропав.

І знаєте, що я тільки не передумала. Хвилювалася, чи не захворів часом, а, можливо то просто вік, старіє чоловік. Але жодного разу думки про коханку й в голову не приходили.

А потім він немов розцвів. Перед походом на роботу біля дзеркала чепурився, як ніколи, парфуми дорогі став купувати, і почав годинник свій золотий на роботу носити, хоча раніше ніколи його не брав туди, лише на якісь зустрічі одягав. Став дуже активний, немов назад в свої 20 повернувся.

Роки йшли, наш син вже став дорослим.

А потім все наше сімейне життя зруйнувалося в один день. Поки сина не було вдома, Олег прийшов раніше з роботи. Достав великий золотий перстень з діамантом і простягнув його мені зі словами:

– Дякую тобі за щасливі 12 років. Ти подарувала мені прекрасного синочка, і я ні про що не шкодую. Я радий, що ви були в моєму житті. Наш син вже дорослий, і я йому вже не потрібний. Вибач, звичайно, але я маю іншу, і сьогодні я піду до неї.

Я стояла наче вкопана, нічого не розуміючи. До останнього думала, що він жартує, а потім йому в очі подивилася і все зрозуміла. На мене дивилися очі друга, але вже не мого чоловіка. А Олег спокійно продовжив:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩