МОЯ МАМА ВИРІШИЛА ЗАБРАТИ ХЛОПЦЯ У ПОДРУГИ. КОЛИ ВІН МИЛО СПІЛКУВАВСЯ З ОЛЕЮ, ПІДІЙШЛА МАМА І ЗАПРОСИЛА ДАВИДА НА ТАНЕЦЬ. ТОГО ВЕЧОРА ОЛЬГА ДУЖЕ ЗАСМУТИЛАСЯ, БО ДАВИД ПІШОВ ДОДОМУ З МОЄЮ МАМОЮ. НАСТУПНОГО РАНКУ МАМА СОРОМИЛАСЯ ПОДИВИТИСЯ В ОЧІ ОЛЬЗІ, ДУЖЕ ШК0ДУВАЛА ПРО ТЕ, ЩО СТАЛОСЯ ТОДІ

Коли моя мама була студенткою, вона разом з друзями і подругами весело і з цікавістю проводила час в гуртожитку. Компанія завжди збиралася чимала. Спілкувалися, слухали музику, співали пісні під гітару. Одного разу в їхній компанії з’явився новий хлопець. Він навчався на іншому факультеті, а жив на орендованій квартирі. В їхній гуртожиток він прийшов до когось в гості і його запросили на вечірку. Звали його Давид, високий, симпатичний хлопець.

Йому відразу сподобалася одна з дівчат – вродлива Оля. Він не відходив від неї, надавав усілякі знаки уваги і закохано на на неї дивився. Олі він теж сподобався. Всі відразу помітили, що Давид і Оля подобаються один одному.

У моєї мами в той час була подруга Наталя. Вона відрізнялася досить специфічним характером. Наталя раптом підійшла до моєї мами і сказала їй: ” Я перестану тебе поважати, якщо ти не відіб’єш у Ольги цього красеня. Давай вперед!” Коротше, вони поспорили, що мама зможе це зробити. Мама підсіла до щойно закоханих і так, між іншим, приєдналася до їх розмови, а потім через кілька хвилин запросила Давида потанцювати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩