МИНУЛИХ ВИХІДНИХ МИ З МАМОЮ ЗБИРАЛИСЯ ОБІДАТИ, ВОНА НАЛИВАЛА МЕНІ СВІЙ ФІРМОВИЙ БОРЩ, КОЛИ ПРОЛУНАВ ДЗВІНОК У ДВЕРІ – ТАК ЯК МАМА БУЛА ЗАЙНЯТА, ТО Я ПІШОВ І ВІДКРИВ. НА ПОРОЗІ НАШОГО БУДИНКУ СТОЯЛА МОЯ ТІТКА МАРИНА. Я НЕ ВЕЛЬМИ ЗРАДІВ ЇЇ ПОЯВІ. І ТУТ МАРИНА МЕНЕ ОШЕЛЕШИЛА, СКАЗАВШИ, ЩО НАСТАВ ЧАС РОЗПОВІСТИ МЕНІ ПРАВДУ

 

Я жив звичайним життям допоки не дізнався, що моя мама мені не рідна. Зараз мені двадцять чотири роки. Дитинство і юність у мене пройшли, як у всіх – садочок, школа, університет. Весь цей час поряд зі мною була моя любляча матуся – Марія Вікторівна. Вона виховувала мене одна, про мого батька не любила говорити. Але ця жінка віддала мені всю свою любов і турботу, я ніколи нічим не був обділений. Зараз я працюю на фірмі і доволі непогано заробляю.

Минулих вихідних ми з мамою збиралися обідати, вона наливала мені свій фірмовий борщ, коли пролунав дзвінок у двері – так як мама була зайнята, то я пішов і відкрив.

На порозі нашого будинку стояла моя тітка Марина, вона була нетвереза. Я не вельми зрадів її появі. І тут Марина мене ошелешила, почавши з порога називати мене синочком, я нічого не міг зрозуміти. Марина кричала, що настав час розповісти мені правду. Моя справжня мама намагалася її вигнати, але вона не хотіла йти, і все твердила, що це вона мене народила, і що вона є моєю мамою, а не її сестра Марія.

Марина таки увійшла в квартиру, пройшла на кухню. Вона змусила мою маму розповісти мою історію появи на світ. Виявляється сестра моєї мами, Марина, з дитинства, будемо говорити, вела себе недобре. Рано почала зустрічатися з хлопцями, і ще будучи школяркою, зрозуміла, що чекає дитину. А так, як вони жили в селі, то, щоб ніхто не здогадався,Марину відправили до старшої сестри Марії, яка вже облаштувалася в місті.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩