МИНУЛИХ ВИХІДНИХ МИ З МАМОЮ ЗБИРАЛИСЯ ОБІДАТИ, ВОНА НАЛИВАЛА МЕНІ СВІЙ ФІРМОВИЙ БОРЩ, КОЛИ ПРОЛУНАВ ДЗВІНОК У ДВЕРІ – ТАК ЯК МАМА БУЛА ЗАЙНЯТА, ТО Я ПІШОВ І ВІДКРИВ. НА ПОРОЗІ НАШОГО БУДИНКУ СТОЯЛА МОЯ ТІТКА МАРИНА. Я НЕ ВЕЛЬМИ ЗРАДІВ ЇЇ ПОЯВІ. І ТУТ МАРИНА МЕНЕ ОШЕЛЕШИЛА, СКАЗАВШИ, ЩО НАСТАВ ЧАС РОЗПОВІСТИ МЕНІ ПРАВДУ

Марина народила, але забирати і виховувати дитину не входило в плани молодої матусі – дитина була їй не потрібна. Старша сестра, навпаки, з перших днів прикипіла до малюка, і не хотіла розлучатися. І тоді моя мама, яка дала мені все в цьому житті, забрала мене і виховала. За це Марина пообіцяла, що ніколи не розкриє правду мені, а тут, бачте, у неї прокинулися материнські почуття.

Та справа була зовсім не в любові до мене. За багато років розгульного життя, вона опустилася на саме дно. Від мене їй були потрібні гроші. Марина почала кричати, що я зобов’язаний тепер її утримувати, адже це вона дала мені життя. Моя справжня мама сиділа і плакала, просила вибачення, що не розказала про це раніше, просто вона дуже мене любила і не хотіла робити мені, рідній людині, боляче.

Я підійшов до неї і сказав: «Для мене ти справжня рідна мама – була, є і будеш. Я дуже тобі вдячний за те, що ти мене забрала, виховала, ночей не спала, коли я хворів, переживала разом зі мною мої злети і падіння. Матусю, рідна, я тебе дуже любив і люблю».

В той день Марина пішла від нас, так нічого і не отримавши. Мені було її шкода – вона витратила своє життя ні на що. Я порадився з мамою, чим я можу їй допомогти, вирішили знайти для неї хорошу клініку для лікування. Але вона відмовилася, сказавши, що вимагатиме від мене допомоги через суд.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩