НАТАЛЯ БІЛЬШЕ НЕ МОГЛА ЧЕКАТИ, І СТАЛА ЗРАДЖУВАТИ ЧОЛОВІКОВІ З МИХАЙЛОМ. КОЛИ ОЛЕГ ДІЗНАВСЯ, ЩО ДРУЖИНА ЧЕКАЄ ДИТИНУ, ВІДРАЗУ ПОДАВ НА РОЗЛУЧЕННЯ. АЛЕ МИХАЙЛОВІ, ЯКИЙ БУВ ОДРУЖЕНИЙ І МАВ ТРЬОХ ДІТЕЙ, ТАКЕ “ЩАСТЯ” БУЛО НЕ ПОТРІБНЕ, І ВІН ШВИДКО ПІШОВ ВІД НАТАЛІ. РОКИ МИНАЛИ. ЯКОСЬ НАТАЛЯ ПОВЕЛА СИНА В ДИТЯЧИЙ САДОЧОК, І ЗУСТРІЛА ТАМ ОЛЕГА, ВІН ВІВ ЗА РУКУ МАЛЕНЬКОГО ХЛОПЧИКА. НАТАЛЯ ПІДБІГЛА ДО КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА, ЩОБ ЗАПИТАТИ ЧИ ЦЕ ЙОГО СИН

 

Наталя з дитинства мріяла про велику сім’ю, люблячого чоловіка і дітей. В університеті вона закохалась в хлопця з яким почала зустрічатись, а після отримання диплому закохані одружились. Олег, так звали чоловіка, працював на гарній роботі з великою заробітною платою. Наталя теж влаштувалась на роботу. Через два роки молода сім’я назбирала грошей і купила квартиру. Прийшов час задуматись про дітей, після появи яких, збулися б усі мрії Наталі.

Але час йшов, а дітей у молодої родини так і не було. Бажання мати дітей стало для них на першому місці. Вони звертались до різних спеціалістів, результати обстеження показали, що Олег не може мати дітей. Ця новина змінила сімейне життя подружжя. Чоловік став замкнутим у собі, а Наталя не залишала надію, радилася з лікарями, шукала вихід з ситуації.

Для вирішення цього питання потрібні були великі гроші. Чоловік покинув попередню роботу і тепер заробляв мало, а Наталя не могла зібрати потрібну суму. В цей складний період для сімейної пари Наталя отримала від подруги пораду, мовляв, навіщо витрачати гроші, якщо можна вирішити питання природним шляхом і навіть запропонувала познайомити її з цікавим чоловіком.

На одній вечірці подруга влаштувала Наталі знайомство, яке в подальшому переросло в відносини. На той момент бажання мати малюка були найсильнішим і наслідки Наталю мало цікавили. Врешті так сталося, що з чоловіком вона розлучилася, Олег не міг пробачити зради. А від коханця Михайла вона чекала дитину, але йому то було непотрібно, і він залишив Наталю. Виявилося, що він був одружений і мав трьох дітей, коли Наталя про це дізналася, то не захотіла руйнувати чужу сім’ю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩