НОВИНА ПРО ТЕ, ЩО У ЧОЛОВІКА Є ІНША, БУЛА ДЛЯ СОФІЇ, ЯК ГРІМ СЕРЕД ЯСНОГО НЕБА. ДІВЧА, МОЖНА СКАЗАТИ, 24 РОКИ. СИМПАТИЧНА, З ХОРОШОЇ СІМ’Ї, З ОСВІТОЮ, З ХОРОШОЮ РОБОТОЮ. А ЧОЛОВІК У СОФІЇ МАВ ВЖЕ 45 РОКІВ, НЕВИСОКОГО ЗРОСТУ, ПРАЦЮВАВ ПРОСТИМ ВОДІЄМ. ЩО ВОНА В НЬОМУ ЗНАЙШЛА, ЩОБ З СІМ’Ї ЗАБРАТИ? ВСІ Й ДОСІ ГАДАЮТЬ. ТА СОФІЯ ЗАБРАЛА ДІТЕЙ І ПОЇХАЛА В СЕЛО ДО БАТЬКІВ. ВОНА ПЛАКАЛА І ГОВОРИЛА БАТЬКОВІ, ЩО ЯКБИ ХОЧ ВИБАЧЕННЯ ПОПРОСИВ, ПОВЕРНУЛАСЯ Б ДО НЬОГО НА КРИЛАХ. ТА НЕ ПОПРОСИВ. А У ЧОЛОВІКА ВСЕ СКЛАЛОСЯ ЧУДОВО: ЗІГРАЛИ ВЕСІЛЛЯ, НАРОДИВСЯ СИН. МИНУЛО 3 РОКИ, І СОФІЇ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК

 

Софії 40 років. 20 років вона жила з чоловіком, мала міцну сім’ю, в якій народилося двоє діток.

Коли зіграли весілля, Софія з чоловіком поїхали до нього в село, там і стали жити.

Софія працювала продавцем в магазині, а чоловік – водієм сільського автобуса. Подружжя жило душа в душу, все друзі та родичі їм заздрили.

А потім, як грім серед ясного неба, дізналася Софія, що у її чоловіка інша жінка. Дівча, можна сказати, 24 роки.

Симпатична, з хорошої сім’ї, з освітою, з хорошою роботою. А чоловік у Софії, мав вже 45 років, лисий, невисокого зросту, простий водій. Що вона в ньому знайшла? Всі досі гадають.

Врешті Софія не витримала такого сорому, і сама на розлучення подала. І до своїх батьків з дітьми переїхала. Чоловік і не намагався зупинити їй, весь у своїй новій любові розчинився. Наче помолодшав, повеселішав, ходив з високо піднятою головою по селі.

Довго Софія плакала, страждала, чоловіка дуже любила. Людина, яка стала їй за стільки років близькою та рідною, тепер далеко, тепер не з нею.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩