НА СВАТАННІ МАЙБУТНЯ СВЕКРУХА СИДІЛА, ЯК КОРОЛЕВА: – ЕХ, СВАХО, ВАШІЙ ДОНЬЦІ ДУЖЕ З МОЇМ СИНОМ ПОЩАСТИЛО. ОН ЯКИЙ ВІН У МЕНЕ КРАСЕНЬ. А ОКСАНА ВАША З БІДНОЇ СІМ’Ї. АЛЕ СВАТ, ПЕРЕХИЛИВШИ, ГОЛОСНО МОВИВ: – НЕ ПЕРЕЖИВАЙ, СВАХО, МИ ЩЕ ПОДИВИМОСЯ, КОМУ ПОЩАСТИЛО. СВЕКРУХА ОКСАНУ В КВАРТИРІ ПРОПИСАЛА, АЛЕ ПОТІМ СКАЗАЛА, ЩОБ ШУКАЛИ ІНШЕ ЖИТЛО. ОКСАНА БУЛА ДУЖЕ ПРАЦЬОВИТОЮ ЖІНКОЮ. МИНАЛИ РОКИ. СВЕКРУХА ВЖЕ НЕ КАЗАЛА РОДИЧАМ, ЩО НЕВІСТЦІ ПОЩАСТИЛО З ЇЇ СИНОМ, АДЖЕ ЛЮДИ ЗНАЛИ ПРАВДУ

 

Була у мене подруга Оксана. Жили ми тоді в селі, а після школи вона поїхала навчатися в місто.

Познайомилася вона там з Миколою, який жив з мамою і працював в якомусь ресторані. Справа була в середині 90-х. Зустрілися вони рік, а потім вирішили одружитися.

Свекруха відразу сказала:

– Ти, Оксано, запам’ятай, я тебе прописувати не буду, можеш навіть не розраховувати. І весілля справляти не треба. Навіщо зайві витрати?

Але наречений і наречена зважилися все ж на весілля. Грошей трохи назбирали, трохи позичили, та й батьки Оксани допомогли, чим могли. Я була запрошена в якості свідка, тому з батьками нареченої приїхала на весілля.

Жили ми у родичів тата Оксани. Туди ж була запрошена і майбутня свекруха для знайомства. За словами Оксани я вже знала, що свекруха у неї зла та непривітна. Вона вважала себе вище за інших. Колись працювала головним бухгалтером, зараз на пенсії, мала велику квартиру.

А у Оксани батьки прості люди і живуть в селі. Під час знайомства свекруха сиділа на стільці, як королева на троні, зі зневагою дивлячись на рідню Оксани.

Коли мова зайшла про наречену і нареченого, як познайомилися, чи давно дружать, то свекруха сказала:

– Ех, свахо, вашій доньці дуже з моїм сином пощастило. Он який він у мене красень. А Оксана ваша теж дівчина, звичайно, хороша, але з бідної сім’ї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩