БАТЬКИ ПОДАРУВАЛИ МАРІЇ НА ВЕСІЛЛЯ КВАРТИРУ, І ТЕПЕР ВВАЖАЮТЬ, ЩО ЗЯТЬ ЇМ ВИНЕН. В СУБОТУ ТРЕБА ЇХАТИ НА ГОРОД, ЧОЛОВІК ЗЛИЙ, БАТЬКИ ЧЕКАЮТЬ. ЩО РОБИТИ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ, МАРІЯ НЕ ЗНАЄ

 

Марія, як єдина дочка у своїх батьків, досі купається в їх опіці, хоч дівчині вже виповнилося двадцять п’ять, і власну сім’ю створила, а батьки і далі відносяться до неї з великим трепетом. Вона у них довгоочікувана пізня дитина, тому і мама, і тато живуть, здається, виключно для неї.

Рік тому їй на весілля вони купили квартиру і нові меблі. Весілля справили так, що тепер є, що пригадати. Зараз Марія чекає дитину, і батьки, почувши цю новину, купують речі, маленькі і великі, в тому числі ті, без яких цілком можна обійтися, типу підігрівача для пляшечки і відеоняні, тягнуть доньці фрукти і парові котлетки, домовляються з лікарями.

З цим категорично не згідний Тарас, йому все це дуже не подобається. З самого початку він планував своє сімейне життя будувати самостійно, без такої активної допомоги батьків. Йому не зручно від усього цього. На квартиру він хотів заробляти сам, не відразу, звичайно, але кроки в цьому напрямку вже робив. І весілля б робив не з таким розмахом.

Тарас не раз просив дружину поговорити з мамою.

– Ну вона вже купила! – виправдовувалася Людмила. – Тато ввечері привіз. Що я могла, віддати назад? Вони ж образяться! Вони ж хочуть як краще.

Так само вийшло і з квартирою – куплена вже, ну що тепер, не жити в ній? І з весіллям – ну адже все вже сплачено, ресторан, лімузин, голуби біля РАЦСу, фотограф і п’ятиповерховий торт … Батьки бачили весілля своєї єдиної дочки саме так.

Все може б було і нічого, якби тепер батьки не вважали, що зять їм зобов’язаний – в квартирі, купленій нами, живеш? – Живеш. Речами користуєшся? – Так. Тоді допомагай!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩