СЕРГІЙ З ВІРОЮ ЗБИРАЛИСЯ НА ВІДПОЧИНОК, ПАКУВАЛИ РЕЧІ. АЖ ТУТ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ПЕРША ДРУЖИНА: – Я ЗАХВОРІЛА, ЗАБЕРИ ДІТЕЙ ДО СЕБЕ НА ТИЖДЕНЬ! – ПРОСИЛА ЛЮДМИЛА. СЕРГІЙ СКАЗАВ, ЩО НЕ МОЖЕ, ЩОБ ВОНА САМА ЩОСЬ ПРИДУМАЛА, І ПОЛЕТІВ НА ВІДПОЧИНОК. А ЗАПЛАКАНА ЛЮДМИЛА ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА КОЛИШНІЙ СВЕКРУСІ

 

Сергій три роки тому розлучився з Людмилою. Тепер в нього нова сім’я. Другу дружинну звати Віра, вони разом виховують її сина від першого шлюбу. Зібралися вони якось з сім’єю у відпустку: він, дружина та її син. Путівки і білети вже куплені, обоє пішли у відпустку. А за день до відльоту дзвонить Людмила, колишня дружина, з несподіваним проханням:

– Я захворіла, забери дітей до себе на тиждень!

Сергій сказав, що не може, щоб вона сама щось придумала, і полетів на відпочинок. З того дня Людмила змінилася, постійні суперечки, вимоги, незрозумілі прохання.

Синам Сергія від першого шлюбу зараз 5 та 10 років. Сергій з Людмилою розлучилися через те, що чоловік знайшов іншу, це і була Віра. Заради неї він покинув сім’ю, двоє дітей ростуть, практично, без батька.

Зараз Сергій з Вірою живуть начебто непогано, виховують шестирічного сина нової дружини від першого шлюбу.

Сергій вважає, що дітей він не кинув! Аліменти платить, спілкується, бере синів через вихідні і частково на канікулах, як вони домовилися, дарує подарунки і не обриває зв’язок з Людмилою, хоча, треба сказати, це непросто. Людмила ще той характер має, вона з її завзятістю дістане хоч кого!

Колишня дружина Сергія, Людмила, і досі, здається, не змирилася з розлученням. Вона постійно знаходить приводи зателефонувати Сергію. То дітям срочно потрібно щось одне, то інше, то третє, був би час у Сергія, а причину вона завжди знайде.

А останнім часом геть часто стала телефонувати колишньому. То кран потік, то комп’ютер у сина не включається, то діти хворіють, а вдома прямо ось жодної мікстури, і вийти в аптеку ніяк вона не може. Одним словом, Людмила навіть не думає давати колишньому спокій, проте Сергій завжди намагається допомогти.

У перший час він взагалі кидав все і мчав на допомогу на кожен дзвінок, вдень чи вночі, але останнім часом, мабуть, втомився і намагається вирішувати проблеми дистанційно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩