В СУБОТУ Я ХОТІЛА ПІТИ НА РИНОК І ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СВОЇЙ ДОЧЦІ МАРІЇ, ЗАПРОПОНУВАВШИ ЇЙ СХОДИТИ РАЗОМ ЗІ МНОЮ. АЛЕ ВОНА ВІДМОВИЛАСЯ, СКАЗАВШИ, ЩО ЗАЙНЯТА, А ДАЛІ ПОВІСИЛА СЛУХАВКУ. ДИВНУ ПОВЕДІНКУ ДОЧКИ Я ДЛЯ СЕБЕ ПОЯСНИЛА МОЖЛИВИМИ ПРОБЛЕМАМИ В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ І НА РОБОТІ. ТОМУ НА РИНОК В ТОЙ ДЕНЬ Я ПІШЛА САМА. АЛЕ ВВЕЧЕРІ МАРІЯ ТАКИ ПРИЙШЛА ДО МЕНЕ, БО ВОНА ДІЗНАЛАСЯ, ЩО Я СВОЮ КВАРТИРУ ПЕРЕПИСАЛА НА ВНУЧКУ

 

Мені шістдесят два роки, у мене є син сорок три роки і сорокарічна донька. Мені донедавна здавалося, що в нашій сім’ї все добре, але нещодавно донька відкрила свою корисливу суть. Не хочу так про неї думати, але саме так все і виглядає.

Все було відносно благополучно, син у мене працює в сусідній області, там же з сім’єю, осів. Дочка живе недалеко від мене. Життя у неї склалося не вельми вдало, два невдалі шлюби, проблеми з роботою і в даний момент вона одна виховує дитину. Дочка часто до мене приходила, ми з нею і спілкувалися, і на ринок разом ходили з нею за продуктами, майже завжди після її останнього розлучення святкували Новий рік разом, довіряли один одному. Відтоді, як я стала вдовою, спілкування з донькою мене дуже рятувало.

Відповідно я їй теж ніж могла допомагала, і з онуком посидіти і грошима допомогти, і порадою. Все було добре до того, як донька дізналася, що я свою квартиру переписала на старшу дочку сина. Якось мені подзвонив син Іван і повідомив, що я знову стану бабусею. Це у них уже четверта дитина. Тому я вирішила їм якось допомогти і переписала свою квартиру на онуку.

В суботу я хотіла піти на ринок і зателефонувала Марії, своїй дочці, запропонувала їй сходити разом зі мною. Але її реакція мені не сподобалася … Вона якось різко мені відповіла, що не піде, і просто послалася на зайнятість, а далі повісила слухавку. Дивну поведінку дочки я для себе пояснила можливими проблемами в особистому житті і на роботі. Все одно я не можу на неї ображатися, вона ж моя дочка, і я її люблю. Тому на ринок в той день я пішла сама.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩