ТІЄЇ НОЧІ В ХАТІ УСІ НЕ СПАЛИ. ХТОСЬ СТУКАВ У ВСІ ВІКНА І ВИКЛИКАВ ГОСПОДАРІВ. ДІДУСЬ ВЖЕ ХОТІВ ВИЙТИ, АЛЕ БАБУСЯ ЙОГО ЗУПИНИЛА, ВОНА НІКОГО НЕ МОГЛА РОЗГЛЕДІТИ У ВІКНА. НАСТУПНОЇ НОЧІ ВСЕ ПОВТОРИЛОСЯ, І ТОДІ МОЇ РІДНІ ПІШЛИ В ЦЕРКВУ ДО СВЯЩЕННИКА. АЛЕ ВОНИ МАРНО СПОДІВАЛИСЯ НА ПОРЯТУНОК, ТО МОЯ МАМА ПРИНЕСЛА БІДУ В ХАТУ

Якось, я побачила в інтернеті, як дізнатися своє майбутнє за допомогою магії. Коли мої маніпуляції помітила мама, вона негайно викинула всі атрибути гадання і розповіла мені страшну історію, про наслідки таких розваг.

В юні роки вони з подругами викликали духів. Вичитавши в якійсь книзі, яка залишилась від прабабусі моєї мами, дівчата намалювали плакат із дотриманням всіх вказівок з книги, подробиці мама мені не розповіла. В перший раз, викликавши дух родича, чекали довго, вже було махнули рукою, але тарілка раптом рушила по колу, зупиняючись в певних місцях.

Всі учасники, супроводжуючи поглядом тарілку, яка рухалася, хором повторювали ці літери, складаючи з них слова. Причому, слухалася тарілка не всіх, а чомусь тільки мою маму. Дівчата задавали питання і отримували відповіді, вони були неоднозначними: “Може бути, колись, дізнаєтеся пізніше”. Запитували в основному про хлопців, за кого хто заміж вийде, що буде в майбутньому.

Потім зацікавилися навіть батьки моєї матері, хоча спочатку не вірили у все це. Бабуся моєї мами, критично ставилася до цієї забави, відчула прояв чогось незрозумілого, нехорошого, не від Бога йде і просила припинити ці ігри – але її не послухали. Бабусю цікавило також одне питання. Її старший син, поїхав на заробітки на північ, від нього не було довго звісток. Тоді вона наважилась запитати коли повернеться її син, відповідь була – “ніколи”.

Бабуся заплакала, але сталося саме так, через деякий час прийшла звістка, що його не стало. А тоді, вона, думаючи, що сини просто залишаться жити в чужих краях, не припускаючи найстрашнішого, тяжко зітхнула: “З ким же я свій вік доживатиму?”. Запитали і про це, відповідь прийшла негайно: “Ти дожила”. Така відповідь не аби як всіх налякала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩