Жінка випросила у сеньйори відпустку на місяць. Вирішила нікому нічого не повідомляти, а зробити сюрприз. Та вдома сюрприз чекав на неї

 

У Галини підростало дві дочки. З роботою не ладилося, чоловік намагався з останніх сил зводити кінці з кінцями – нічого не виходило.

Галина прийняла рішення, про яке через п’ять років пошкодувала. Вона вирішила їхати на заробітки, пише “gazetaukrainska“.

Для реалізації свого плану вона вибрала Італію. У сонячній країні у неї вже багато років проживала родичка Марія котра навіть підшукала місце для своєї троюрідної сестри. Душа Галини була не на місці, а раптом господарі будуть ображати свою прислугу? Що тоді?

Але побоювання Галі не виправдалися. Вона потрапила в інтелігентну і добру сім’ю, яка всіляко допомагала і підтримувала свою служницю.

Платили вони дуже пристойно і своєчасно. Єдиною умовою було завжди бути на місці і не розголошувати того, що відбувається в будинку. Галина кріпилася і старанно виконувала свої обов’язки. За цілий день вона так втомлювалася, що падала в своїй кімнатці на диван і засинала.

Найскладніше було тоді, коли у господині народилася третя дитина. Але Галя своєю добротою так зачарувала всіх малюків, що вони ходили за нею один за одним. Так вона з домробітниці періодично перетворювалася в няню. Її праця щедро оплачувалася.

Всі гроші Галина пересилала додому. Вона допомогла дочкам закінчити школу і вступити до університету, купила старшій Жені квартиру на весілля і зробила капітальний ремонт у її з чоловіком будинку. Потім вона допомогла чоловікові придбати машину і трактор.

І все продовжувала наймитувати …

Час минав, а список «необхідностей» тільки збільшувався.

Але якось раз до Галі зателефонувала молодша дочка і сказала, що виходить заміж. Жінка зрозуміла, що пора відвідати рідну країну і випросила у господині відпустку на кілька місяців. Вирішила нікому нічого не повідомляти, а зробити сюрприз.

Дорога тяглася просто нескінченність. Їхала найдешевшим автобусом, щоб заощадити. Нарешті остання пересадка і за вікном таксі з’явилися рідні пейзажі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩