Вадим цю новину сприйняв як шанс помиритися з дружиною, але дівчина відразу дала зрозуміти, що нічого не вийде, та й будучи на 5-му місяці , вона познайомилася з іншим чоловіком.

 

Ліля і Вадим одружилися молодими, обом навіть 20 не було.

Батьки виділили молодим кімнату в гуртожитку, самі взяли квартиру в кредит і з’їхали. Молоді практично відразу зіткнулися з побутовими проблемами. Почалися свaрки. З кожним разом конфлікти ставали все сильніше.Розбивався посуд, летіли прилади, рвався одяг. Так і прожили молоді 2 роки. Але незабаром Ліля не витримала і подала на розлучення.

Уже через місяць Ліля дізналася, що чекає дитину, але повертатися до чоловіка не хотіла, але про дитину сказати все ж довелося, тому що одна вона б все одно малюка не потягнула.

Вадим цю новину сприйняв як шанс помиритися з дружиною, але дівчина відразу дала зрозуміти, що нічого не вийде, та й будучи на 5-му місяці , вона познайомилася з іншим чоловіком, якого факт дитини його подруги не збентежив, чого в житті не буває, а ось любов це рідкість. А він щиро вважав, що полюбив Лілю.

Вони відразу стали жити разом. Коли дитина з’явилаcя на свiт, колишній чоловік періодично відвідував їх, в основному щоб передати гроші та іграшки, ну і поглянути одним оком на дочку. Це звичайно не подобалося молодій людині Лілі, але дівчина постійно згладжувала гострі кути.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩