Наша мама, бабуся в 74 роки зібралася заміж. Каже що кохання.

У нашій родині скaндал третій тиждень. Наша мама, бабуся і прабабуся в 74 роки зібралася заміж. Каже, за коханням. Її нареченому 77, знайомі вони років 8. Він вдiвець без кола і двора, але фізично міцний і при здоровому глузді.

Дві його дочки і син “роздеребанили” всю його нерухомість, а потім і самі на голову сіли. А як ще назвати те, що у них сталося? Після того як не стало дружини років 10 назад, діти стали ділити спадщину. Забрали або відсудили у батька все, що могли. А це, як він каже, дві трикімнатні квартири, в одній з них вони з дружиною жили, два приватних батьківських будинки майже в центрі міста, дача і міцний будинок в селі.

Діти вирішили, що батькові вистачить старої дачі недалеко від міста і однокімнатної квартири.
Вони все продали, купили дідові цю саму дачу і однокімнатну квартиру, оформивши її на старшого онука, а гроші розділили між собою. А потім старший онук одружився, йому потрібна була квартира і дідові в терміновому порядку стали підшукувати наречену. В цей хитрий план і потрапила наша мама, опинившись сусідкою по дачі.

Ми намагаємося мамі пояснити, що заміж їй в її віці зовсім не треба. Ось для чого їй це заміжжя в 74?

Але ж ні. Вона і слухати нікого не хоче! Вони з дідом і його ріднею вирішили, що свято має бути, і гарна сукня, і гості, і РАГС. І саме найцікавіше, жити вони будуть в квартирі нашої мами. Вона його тут реєструвати зібралася . А чим погано? У неї трикімнатна квартира в центрі міста, пенсія хороша.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩