Судячи з усього свекруха з зовицею вирішили мого чоловіка остаточно вижити з квартири, щоб і духу не було. Хоча він має там частку, і на всіх законних підставах може займати кімнату. Загалом часу у нас місяць

 


У вихідні свекруха з зовицею вирішили зайти в гості, пограти і сходити на прогулянку з дітьми. Ми з чоловіком ще здивувалися, то перерва в три місяці, а то кожні два тижні навідувались.

Загалом прийшли вони, все начебто нормально, спілкуємося про те про се, я збираю дітей на вулицю. І тут зовиця каже: «Ми в січні, числа 11-12, збираємося ремонт в маленькій кімнаті робити, гардеробну там хочемо організувати, ви меблі свої продайте чи що, вони нам не потрібні, або заберіть».

Ми коли у свекрухи жили, купили меблі. Шафу, пенал, куточок, комод. Диван я свій привезла, і стіл комп’ютерний у чоловіка був. До цього там меблі були ще з радянських часів, тому було прийнято рішення їх поміняти. Коли ми виїхали, чоловік домовлявся, що меблі будуть стояти в цій кімнаті, все одно вона пустує.

Самі ми живемо в орендованій квартирі, повністю укомплектованій, тому меблі забрати не можемо, просто нікуди. Ми шукаємо зараз квартиру для покупки, але поки не знайшли те, що хочемо. Продавати ми меблі теж не хочемо. Аргумент такий, що продамо за копійки, а потім купувати доведеться в тридорога.

Зовиця хотіла у батька ремонт робити і меблі нові купувати. Чоловік каже їй: «Зроби батькові ремонт, і наші меблі до нього перевези». А вона каже, що їй зараз у батька не потрібен ремонт, їй потрібна гардеробна. Запропонувала чоловікові за свій рахунок перевезти меблі до батька. Чоловік відмовився. Свекруха пропонує розібрати меблі і перенести в зал, але навіть якщо вона і перенесе в зал, то тимчасово. А скільки ми будемо квартиру купувати невідомо.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩