Не збираюся довіряти дитину чоловіковій мамі й бабусі. Інша справа – мая мама, це не порівняти зі свекрухою. А чоловіка дратує, що я його матері менше довіряю. Чому чоловік і його родичі не можуть цього зрозуміти? Як пояснити чоловікові, що його родичів я не можу полюбити як своїх?

Не збираюся довіряти дитину чоловіковій мамі й бабусі. Інша справа – мая мама, це не порівняти зі свекрухою. А чоловіка дратує, що я його матері менше довіряю.

Втомилася сваритися з чоловіком через його маму і бабусю! Все почалося з того, що я народила сина і після цього понеслося…

Я, як і багато інших матусь, частіше зверталася до своїх батьків за допомогою, а бабуся чоловіка почала з цього проблему робити, мовляв, одній бабусі більше дістається, а інший менше.

Дитині два роки, а ця епопея триває і донині. Син буває у свекрухи частіше, ніж у моїх батьків, але мої батьки при цьому мовчать і нікому на мізки не капають. Вчора з чоловіком через це знову посварилися.

Його дратує, що я його матері менше довіряю. Але, на мою думку, це природно, що я більше довіряю своїй матері, ніж свекрусі. І взагалі, я хочу сама виховувати свою дитину, а не спихати малого на бабусь. Чому чоловік і його родичі не можуть цього зрозуміти? Як пояснити чоловікові, що його родичів я не можу полюбити як своїх?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩