Побачивши, як 16-річна дівчина стрибає з моста, чоловік поспішив на допомогу. Те, що сталося далі, до сих пір не виходить у нього з голови.

«Сьогодні сталося дещо жахливе. На моїх очах мало не помер підліток. Я їхав на велосипеді, як раптом побачив на мосту 16-річну дівчину.

Вона явно хотіла стрибнути. Я заїхав до неї на максимальній швидкості і закричав: «Стій! Що ти робиш?!»

«Я зараз стрибну!» — відповіла вона. Мені вдалося вчасно під`їхати до огорожі і зловити її за талію. Вона висіла на моїх руках, а під нами, далеко внизу, була вода. Я напружив всі свої сили і постарався витягнути її назад, хоч вона і пручалася. Спокійним голосом я сказав їй перше, що прийшло мені в голову: «Мій брат убив себе 23 роки тому, тому я більше нікому не дозволю це зробити. Я не можу дозволити тобі зробити те ж саме з людьми, які тебе люблять. Я знаю, тобі зараз жахливо важко, але повір, стане легше». Вона пручалася, відмовлялася лізти назад на міст, кричачала: «Я хочу померти! Я хочу померти!» Я відповів: «Сьогодні ти не помреш». Поруч проходили два хлопця. Вони встали стовпом і витріщалися на нас, поки я не попросив їх викликати поліцію.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩