Цього теплого весняного дня моє життя змінилося. Тато дав мамі обіцянку, що коли її не стане, він розповість мені всю правду. Після татового визнання, я не знаходжу собі місця ось уже скільки років. Так, я розумію, моя мама була готова на все заради дитини, але що б так… мені просто не вкладається це в голові

 

Цього теплого весняного дня моє життя змінилося.

Мене звати Ірина, мені 34 роки, у мене вища освіта, працюю в приватній клініці лікарем. Виросла в прекрасній сім’ї, була єдиною дитиною, батьки мене дуже любили і всіляко балували, так як я була пізньою дитиною. Народилася, коли мамі було 42, а татові 45, дідусі та бабусі мене не дочекалися, тому батьки намагалися замінити і їх. Але сталося так, що один день перевернув мені все життя.

Тато наполіг, щоб я отримала вищу освіту, тримали мене в строгості, з юності вчили берегти дівочу честь, тому і перший раз я поцілувалася в 23 роки, вже не кажучи про щось серйозне. Але я любила своїх батьків, а вони мене. Ми ходили на пікніки, їздили кататися на лижах. Коли в моєму житті з’явився Олег, мої батьки запросили його в гості і він їм сподобався.

Ми зіграли шикарне весілля і почалося життя, жили всі разом, весело і дружно. Але одного весняного дня все змінилося. Пішла з життя моя матуся. Після прощання з нею, тато покликав мене до себе в гості, ми тоді з чоловіком вже жили окремо, і розповів таємницю мого життя. Він сказав, що пообіцяв мамі, що коли її не стане, він розповість мені всю.

Виявляється, батьки мене удочерили, але не просто взяли з дитбудинку, а забрали від матері. Тато розповів, що у моєї мами це другий шлюб, з першим чоловіком вона розлучилася через те, що не могла виносити дитинку.

Коли вона познайомилася з татом, вона чесно зізналася, що не зможе народити, тато відповів, що поживемо – побачимо. Через 5 років спільного життя мамі все-таки вдалося завагітніти, але і в цей раз не пощастило. Ця невдала вагітність підірвала здоров’я і мамі дуже часто доводилося приходити в клініку на лікування.

Ось в один з таких днів мама познайомилася з жінкою, яка була вагітна, але на маленькому терміні, лежала на збереженні. Вона розповіла, що у неї вже є 3 дітей, вони живуть в однокімнатній квартирі, чоловік щойно втратив роботу, але вони вирішили залишити дитинку. Мама здружилася з цією жінкою, звуть її Світлана, вони дуже часто спілкувалися по телефону після виписки.

Одного разу Світлана зателефонувала і не могла вимовити жодного слова, вона сильно плакала. Мама запросила її додому, щоб поговорити. Вона прийшла і сказала, що вона носить двійню, плакала, голосила, що вона буде робити з 5 дітьми. Тоді мама запропонувала допомогти їй, а сама обговорила з татом план, про те, що коли Світлана народить, запропонувати віддати дітей їй, тато її підтримав.

Мама не відходила від Світлани і її дітей протягом усього терміну. Але за 2 тижні до того, як їй треба було лягти в стаціонар, Світлана пропала. Чоловік розповів, що вона поїхала народжувати в своє рідне місто, там сестра і мати, допоможуть після їй з близнюками. Мама була сама не своя – все пропало, остання надія юркнула. Вирішили брати дитину з дитячого будинку, але в той час людям після 40 немовлят не віддавали, а велику дитину вони не хотіли брати, тому вирішили жити без дітей.

Через пів року з’явилася Світлана. Вона прийшла подякувати мамі і татові за підтримку і розповіла, що вона народила двох дівчаток, але трапилася біда: друга дівчинка народилася проблемною, лікарі кажуть потрібна дорога операція, а інакше нічого доброго не буде.

Ось тоді мама запропонувала віддати дівчинку їм (з усіма супутніми документами, згідно із законом), вони постараються врятувати її. Через тиждень Світлана погодилася. Мама з татом і жінкою з органів опіки прийшли до них додому і забрали дівчинку. Потім продали квартиру і переїхали в маленьке містечко Харківської області, до татового брата, там і зареєстрували як свою дочку. Тобто виходить, що мені змінили не тільки ім’я і прізвище, а й трохи зменшили мені вік.

Мене відразу (точніше, через пару місяців) відправили в клініку дитячої урології, а там, пройшовши дослідження, виявилося, що я повністю здорова.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩