Добре подумайте, перш ніж посадити ці рослини у себе вдома — вони створюють чимало проблем

 

Перш, ніж купити вподобану рослину, слід дізнатися про особливості її розвитку і про правила утримання.

Купуючи кімнатну квітку необдумано, під владою емоцій, можна з часом розчаруватися в ній або занапастити рослину неправильним доглядом, інформує Ukr.Media.

Стреліція

Дивна красива рослина, яку за незвичайну форму квітів і екзотичне забарвлення називають Райським птахом. Стреліція невибаглива, її нескладно вирощувати в домашніх умовах. Однак, є неприємний момент — доросла квітуча культура коштує дорого і знайти її в продажу не так уже й легко.

Живці теж не продаються, оскільки стреліція розмножується насінням.

Щоб виростити цю красуню з насіння, потрібно запастися чималим терпінням. Далеко не всі насіння приживаються, а чекати цвітіння доведеться як мінімум п’ять років, а іноді й довше. Поки Стреліція не зацвіте, готуйтеся задовольнятися просто високою рослиною з великими зеленими листками, адже суть її декоративності полягає саме в кольорах.

Пасифлора

Декоративна ліана з великими зірчастими квітками виглядає дивовижно. Її можна вирощувати в домашніх умовах, домагаючись не лише цвітіння, але і дозрівання плодів, відомих як маракуя. Однак, не всі різновиди порадують вас швидким цвітінням — деякі зацвітають тільки на сьомий або восьмий рік.

Пасифлора — ліана, тому потребує опори для плетіння. Вирощувати її в кашпо пагонами вниз не рекомендується, оскільки від цього страждає декоративність — зменшується кількість квітів.

При покупці Пасифлори гігантської враховуйте, що вона займає досить багато місця. Крім того, для успішного розвитку їй необхідні висока вологість повітря і регулярні обприскування. Якщо ви будете забувати про це, ліана зів’яне.

Азалія

Це представниці рододендронів із красивими пишними квітами, які можуть відрізнятися формою, забарвленням, махровістю. Азалія відома своєю примхливістю, і багато хто вважає її вирощування невдячною справою. Щоб приручити культуру, знадобиться терпіння і суворе дотримання необхідних умов.

Азалію потрібно вирощувати в півтіні або при розсіяному сонячному світлі. Прямі промені згубні для неї.

Примхлива красуня не любить сухого повітря і вимагає регулярних обприскувань. Поливають її точно в міру, щоб не перезволожити і не допустити пересихання. При цьому потрібно використовувати дощову або відстояну підкислену воду. Крім того, необхідно підтримувати температуру не вище 20 °С і щотижня підгодовувати квітку добривами для азалій.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩