На свій ювілей свекруха запросила нас дуже дивно – сказала, щоб ми приходили без сина. Мамі чоловіка 60 років, вона ще молода, енергійна жінка, але внука вона не любить і сидіти з ним категорично відмовляється

 

Марина Сергіївна, мама чоловіка, дуже гарна жінка, яка виглядає значно молодшою своїх років. Але її поведінка часто є абсолютно незрозумілою для мене.

А номер, який вона нещодавно викинула, взагалі ні в які рамки не влізає. В суботу у неї буде день народження, навіть ювілей – шістдесят років. Марина Сергіївна збирається відзначати, гостей до себе додому кличе. І нам зателефонувала, Максим з нею розмовляв.

Приходьте, каже, в суботу, о п’ятій годині, тільки у мене умова: без дитини! Чоловік їй в подиві запитав: – Мамо, та ти що, як ми без дитини, куди ж ми його подінемо? Ти ж знаєш, няні у нас немає…

Але свекруха на це ніяк не відреагувала, сказала лише, що це наша справа. – З вашим Сашком не посидиш нормально, він невихований…

Ми були ошелешені. Наш п’ятирічний син на сьогоднішній день є єдиним онуком Марини Сергіївни. Хоча своїх дітей у неї троє: у мого чоловіка є ще старший брат і молодша сестра. Брат недавно розлучився з дружиною, дітей у них не було, мені відомо, що вони з дружиною довго лікувалися, але народити так і не змогли.

Молодша сестра чоловіка активно будує кар’єру, заміж не збирається виходити в принципі, і діти, за її ж власними словами, їй не потрібні ні зараз, ні потім. У неї і чоловіка немає. «Від цих чоловіків одні проблеми!» – з видом експерта заявляє вона.

Зате кота десь вже підібрала! Так що вірним курсом йде до мему про сорок кішок і сильну незалежну жінку… Чесно, я таких не розумію. Як можна жити без дітей? Пошкодує ж потім, але пізно буде!

Здавалося б, бабуся, Марина Сергіївна, в такій ситуації повинна з нашого Сашка порошинки здувати. Адже невідомо, чи будуть у неї інші онуки. З таким настроєм дочки і здоров’ям старшого сина – цілком ймовірно, що й ні.

Так що не виключено, що Митя залишиться єдиним онуком свекрухи. При цьому вона до нього зовсім не тягнеться, і мене це, чесно кажучи, бентежить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩