Позавчора син привів познайомити зі мною свою майбутню дружину, яку знає всього два місяці. Я проти такого швидкого одруження, але це їм вирішувати. Як годиться, я наготувала смаколиків, прийшли вони… Та коли я побачила її живіт на всі сім місяців, в мене в голові запаморочилося. Не знаю, як тепер ставитися до неї і її байстрюченяти

 

Синові моєму вже 37 років, але гарної дівчини на його шляху досі не траплялося. Та він ними і не дуже цікавився. Гарно вчився, в університет на бюджет сам вступив, закінчив його з червоним дипломом, залишився працювати на кафедрі. Паралельно пише іншим курсові і дипломні, так і заробляє.

Я вже на пенсії, пенсія в мене мінімальна. Я вдова, живемо разом з сином у двокімнатній квартирі. Син практично забезпечує все наше життя, бо моїх грошей тільки на комунальні і якісь ліки вистачає.

Синочок у мене дуже хороша, відповідальна, чесна і добросовісна людина. А траплялися йому досі весь час якісь корисливі аферистки, яким потрібна була столична прописка. Я їх розкушувала з першого погляду.

Але цю він привів до мене не одразу. Розповідав, що почав зустрічатися з гарною дівчиною, що вона йому дуже подобається. Я була рада за сина, та хотілося все ж її побачити.

І ось побачила…

Тільки спочатку син повідомив мені, що вони перед Новим роком будуть розписуватися, що вже все вирішили і скоро понесуть заяву.

Я, звісно, здивувалася, але, врешті решт, вирішила, що це добре, адже син вже далеко не юний, потрібно думати про майбутнє, дітей і мою старість.

Позавчора син таки привів познайомити зі мною свою майбутню дружину, яку знає всього два місяці.

Я, як вже сказала, проти такого швидкого одруження, але це їм вирішувати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩