Чоловік в заповіті вказав, щоб його nоховали з усіма його заощадженнями. І дружина виконала його останнє прохання

Історія, яка описана нижче, трапилася в місті одного з американських штатів. Хоча чоловік і був абсолютно неймовірним скнарою, але він прожив з люблячої його жінкою багато років.

Він як чоловік, не робив своїй дружині подарунків, особливо якщо для цього не було приводу. До того ж якщо і брав щось, завжди прагнув вибирати щось недороге. Адже головна його мета була накопичити статки.

І ось вже коли він відчув, що вже досить скоро прийде його кінець, він почав кликати свою дружину. Він сказав, що йому від неї потрібно, і попросив, щоб вона пообіцяла йому виконати все чітко за вказівками. І ось коли чоловік помер, його любляча дружина поклала все, що він зібрав за своє життя разом з ним в труну.

Адже вона завжди була чесна з ним, і не могла йому відмовити. Так що їй довелося виконати його останнє бажання. І на похоронах вона опустила поруч з ним в яму невелику коробку з картону. Її гарна подруга, яка сиділа поруч з вдовою, запитала, що там всередині:

«Мила моя, я сподіваюся, що ти не зійшла з розуму, і не збираєшся віддати йому ваші накопичення?»

А та зробила глибокий вдих і сказала:

«Безумовно, я поступаю чесно. Адже я християнка і мені потрібно виконати його останню волю. Я ж обіцяла, що покладу йому в труну всі його накопичення ».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩