Чоловік постійно нuв, що утрuмуватu дружuну в декреті і маленьку дuтuну йому важко, а потім прямо сказав, що я сиджу у нього на шиї. Я знайшла роботу і тепер саме я утримую нас чотирьох. Але справа навіть не в цьому – справа в моєму благовірному

 

 

Чоловік постійно нив, що утримувати дружину в декреті і маленьку дитину йому важко, а потім прямо сказав, що я сиджу у нього на шиї. Я знайшла роботу і тепер саме я утримую нас чотирьох. Але справа навіть не в цьому – справа в моєму благовірному

П’ять років тому я вийшла заміж, через рік вже мала дитину. Природно, що перебуваючи в декреті, нас утримував мій чоловік. Я не бачу в цьому нічого надприродного. Кожен нормальний чоловік повинен вміти забезпечити свою сім’ю, адже це його обов’язок! Але ось мій чоловік бачить ситуацію по-іншому.

Коли з’явився малюк, наші відносини одразу зіпсувалися. Я думаю, що багато хто стикався з цим. Втома давалася взнаки! Але з часом ставало складніше. Не розумію чому, але чоловік почав пред’являти мені претензії. Прийде з роботи і починає чіплятися – то вечеря ще не готова, то страва не подобається! Ніби й не розуміє, що у мене повно турбот по дому! Міг би і промовчати!

Загалом, відносини стали напруженими! Але це ще нічого! Трохи пізніше мій чоловік став говорити мені про те, що втомився утримувати нас сам і хоче, щоб я виходила на роботу! Бачте, я тільки витрачаю його гроші, а дати йому те, що він хоче, навіть не намагаюся! Я не розумію, до чого взагалі ця розмова? Адже до декрету я працювала і ніколи не жила за його рахунок! Чому зараз це стало проблемою для чоловіка? І взагалі, хіба справжній чоловік так чинить?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩