Моя дорогоцінна невістка не могла упустити таку можливість, і почала хвалитися своїм підвищенням. Як же без цього! Раптом якась людина в цьому світі ще не в курсі. Але якби ж то, якби просто хвалилася! Так ні ж, вона почала акцентувати увагу на тому, скільки заробляє! І головне, кілька разів повідомила, що її зарплата набагато вища за зарплату чоловіка!

Майже п’ять років тому мій син одружився. Скажу чесно, що його дружина мені абсолютно не подобатися! Вона почала дратувати мене ще з першого дня знайомства Ви б бачили її! Бізнес-леді, блін! Така зарозуміла! Все повинно бути так, як вона хоче! Тільки й робить, що вказує сину, як він повинен жити!

А він, нерозумний, слухає її! Не розумію, в кого він такий м’який і безхарактерний! Вона крутить їм, як хоче! А він тільки і радий старатися! Вважає, йому дуже пощастило, що «така» дівчина звернула на нього увагу! Не розумію, що в ній такого особливого? Звичайна вертихвістка!

Загалом, відносини між нами не склалися. Але це я б пережила! Мені й самій не особливо хочеться спілкуватися з цією особою! Якщо мій синочок вирішив пов’язати свою долю з нею, нехай живе! Аби він був щасливий, більшого мені і не треба! Можна сказати, що я змирилася з вибором сина!

Але ось останнім часом поведінка невістки просто виводить мене з себе! Не можу дивитися на це! Просто гидко! Справа в тому, що дружина мого сина отримала підвищення на роботі. Вона так раділа, як ніби мільйон виграла в лотерею, чесне слово! Скільки гордості за себе! Ходить по квартирі як павич! Тільки й чекає, що б нею захоплювалися і хвалили! За що тільки, не зрозуміло!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩