А Ви знали!?…Чому дружuні не можна стрurтu своrо чоловіка

 

Звідки пішло це повір’я і чому воно існує до цих пір ми і поговоримо в цій статті.

В городе небывалая скидка на самые известные ароматы мира

Згідно народній прикметі дружина не повинна стригти волосся чоловікові, передає Ukr.Media. Звідки пішло це повір’я і чому воно існує до цих пір ми і поговоримо в цій статті.

Вважається що чоловіча стрижка значно менш складна, ніж жіноча. Чоловіків можна просто поголити під машинку, і багатьом дружинам ця процедура знайома. Кажуть, що якщо підстригти чоловіка самостійно, дружини помічають, що в родині настають зміни, які не роблять сімейне щастя безхмарним, як це було раніше. Чоловіки перестають приділяти увагу дружинам і забувають, здавалося б, про дуже важливі речі.

Деякі професійні стилісти – дружини хочуть, що б їх чоловіки міняли час від часу свій імідж, і тому стрижуть їх самі, але при цьому зовсім забувають про те, що дружини не повинні стригти своїх чоловіків. Ось чужих, будь ласка, а своїх не можна.

Відповісти на питання, чому не можна дружині стригти чоловіка, допоможе біоенергетика.Волосся володіють певною енергетикою конкретної людини. Якщо цю енергію забирає (стриже) близька людина, то біоенергетичні поля вступають у конфлікти, які переростають у сварки. Але так думаємо ми, а наші пращури думали значно примитивніше і вважали, що це просто погана прикмета.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩